Veresége ellenére továbbra is 2. helyen a Kozármisleny

Vezette: Takács J. (L. Tóth L., Szilágyi N.)

Szigetszentmiklós: Kozma – Nagy T., Szamosszegi, Szamosi, Deutsch – Bonifert (Király 57.), Tóth F., Lannert, Fekete L. – Márkus (Csiszár 74.), Hullám (Csák 71.)

Vezetőedző: Horváth Ferenc

Kozármisleny: Sólyom – Tasselmájer, Fodor, Fellai, Vég – Kovács T. (Karacs 46.), Pintér (Zsdrál 85.) – Wittrédi, Koller, Rácz – Gyánó (Kiss M. 65.)

Vezetőedző: Márton Gábor

Gólszerzők: Márkus 5., Hullám 42., Deutsch 83. illetve Wittrédi 68. (11-esből) és 84. percben.

Kiállítva: Fekete L. 68. percben.

Sárga lap: Tóth F. 63., Király 70., Szamosi 88. illetve Koller 41., Gyánó 42., Vég 87.

Csapatunkból ezúttal sérülés miatt hiányzott Balaskó Csaba, Schmidt Zsolt és Tóth Zoltán.

Előbbi két játékos már edz, a jövő heti játékukra van esély, de sajnos Tóth Z. sérülése komolyabb, így az ő játékára csak a későbbiekben számíthatnak edzői.

Fodor Ferenc felépült sérüléséből, így a védelem tengelyében kapott helyet, Kovács T. pedig egy sorral előrébb a középpályán kezdett.

Horváth Ferenc a hazaiak vezetőedzője a mérkőzés előtti összegzése:
„Jó formában vagyunk, legyőztük a Gyirmótot, Ajkán is jól játszottunk, de sajnos kimaradtak a gólhelyzetek. Nehéz dolga lesz a Kozármislenynek ha pontot akar szerezni ellenünk. Ismerjük a Kozármisleny erősségeit és gyengéit, ennek megfelelően készültünk a héten.”

5. percben felszabadítást követően a labda visszakerült Márkus elé, aki lesgyanús helyzetben 12 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 1-0.

14. percben Rácz bal oldali szöglete után Fodor lövését Kozma bravúrral ütötte ki.

25. percben jobb oldali beadás után Márkus 5 méterről fejelt, a labdát Tasselmájer fejelte ki a kapu előteréből.

29. percben Rácz lövése ment kapu mellé.

42. percben Rácz ellen szabálytalankodtak, de a játékvezető sípja néma maradt, ezt követően Gyánó szabálytalanságot követett el, amiért sárga lapot kapott.

A félpályáról elvégzett szabadrúgást a védők mögé ívelték, ahol Hullám méterekkel a védők mögött kapta a labdát, és 12 méterről Sólyom Csabát megelőzve a kapuba lőtt. 2-0.

Ha az első bekapott gól lesgyanús volt, akkor a 2. hazai gól erősen vitatható, hiszen 5-6 méterrel előrébb állt a támadó, mint az utolsó kozármislenyi védő.

47. percben Wittrédi 14 méteres oldalszabadrúgását a hazai kapus védte.

A 60. percben rosszul szabadítottunk fel, Márkus 18 méterről alig lőtt fölé.

A 68. percben Fodort Fekete lerántotta a 16-oson belül, amiért a játékvezető büntetőt ítélt és a szabálytalankodó játékost 2. sárga lappal kiállította. A 11-est Wittrédi értékesítette. 2-1.

A 83. percben szögletet lőtt a Szigetszentmiklós, Sólyom nehezen fért a labdához, ezért öklözött, majd nagy kavarodás után Deutsch 8 méterről a kapuba lőtt. 3-1.

A 84. percben Rácz tálalt Wittrédi elé aki 14 méterről nagyon okosan a hosszú sarokba csavart. 3-2.

A 91. percben kis híján egyenlített a Kozármisleny. Fellai 5 méteres fejesét Kozma hatalmas bravúrral hárította.

Horváth Ferenc:  Kelly hősei játszottak ma egy gonosz fekete ellen.

Márton Gábor: Még akkor is, ha az első félidőben nem játszottunk jól, az egész mérkőzésen talán öt-hat alkalommal jutott el az ellenfél a kapunkig. A második félidőben megmutattuk, miért állunk a második helyen, de a játékvezető szerintem több helyzetben tévesen ítélt, és ezt ma nem bírta el a csapat.