Vezette: Pintér Cs. (Huszár B., Kóbor P.)

Sopron: Bozsó – Fazekas, Peric, Tóth D., Nagy Z. – Bieder, Despotic (Simon András 46.) – Simon Attila (Tamási 77.), Bausz, Szabó L. (Tornyai 60.)- Vólent

Vezetőedző: Soós Imre

Kozármisleny: Sólyom – Kiss M., Fodor, Fellai, Tóth Z. (Tasselmájer 38.) – Pintér, Koller – Karacs (Vég 68.), Wittrédi, Rácz – Gyánó (Kovács T. 61.)

Vezetőedző: Márton Gábor

Gólszerző: Wittrédi 16., 54., Fellai a 79. percben.

Sárga lap: Tóth D. 29., Peric 32., Fazekas 71. illetve Fellai 54., Pintér A. 84. percben.

Újabb rekordot döntött meg együttesünk, hiszen 5 fordulóval a bajnokság vége előtt, 5 éves NB II-es tagságunk alatti legtöbb pontot, 46-ot gyűjtöttük be az idei bajnokságban!

Csapatunk másodedzője Takács Lajos a héten „megígérte” (megérezte), hogy labdarúgóink magabiztos, nagyarányú sikert fognak aratni Sopronban.
Kívánjuk, hogy máskor is hasonlóképp találja telibe a hétvégi eseményeket, például akár már a holnapi lottósorsoláskor is…

2. percben Karacs 18 méteres lövését hárította Bozsó.

4. percben Rácz átadása után Tóth Z. az alapvonalról lőtte középre a labdát, Gyánó 5 méterről alig lőtt mellé.

9. percben Wittrédi 20 méteres szabadrúgása a sorfalban halt el.

13. percben Kiss M. veszélyes szituációban mentett a 16-osunkon belül.

16. percben Wittrédi szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd észrevette, hogy kint áll a kapus és 40 méterről Bozsó fölött a hazai kapuba lőtte a labdát. 0-1.

17. percben Rácz futott el a bal oldalon, beadását a védők szögletre mentették.

22. percben Simon Attila 17 méteres lövésébe védőink beleléptek, Sólyom könnyedén felszedte a labdát.

23. Pintér szögletét Fodor 5 méterről fejelte a jobb oldali kapufa mellé.

30. percben Pintér szabadrúgásból Wittrédi elé tálalt, aki középről kapu fölé lőtt.

31. percben Tóth Z. ellen szabálytalankodtak a Sopron térfelén, sajnos a mislenyi játékos megsérült nem tudta folytatni a játékot.

36. percben Kiss M. labdát szerzett, majd középre passzolt, Karacs 13 méterről lőtt, a hazai hálóőr kiütötte a labdát.

43. percben Rácz gyönyörűen ment el a bal oldalon, beadásáról a támadóink lemaradtak.

Jól játszott csapatunk az első játékrészben, Wittrédi pedig a Baja elleni csodaszép gólja után ismét tetszetős találatot ért el.

47. percben Bausz jobb oldalról, 18 méterről alig lőtt mellé.

50. percben jobb oldali hazai szöglet után Sólyom kiöklözte a labdát, majd Nagy Z. alig lőtt fölé.

54. percben Rácztól kapott Wittrédi átadást, aki középről 18 méterről a jobb sarokba lőtt. 0-2.

57. percben a Fodortól visszapattanó labdát Sólyom fejjel mentette a gólvonalról.

60. percben Rácz szerzett labdát a félpályánál, lefutotta védőjét majd 15 m-ről fölé lőtt.

73. percben Rácz két csel után alig lőtt kapu mellé.

79. percben Pintér végzett el szabadrúgást, lövését Bozsó szögletre ütötte. A sarokrúgást Pintér végezte el, a hosszúra átszálló labdát Koller visszafejelte, Fellai pedig közelről a hálóba lőtte. 0-3.

84. Rácz Ferenc megsérült nem tudta folytatni a játékot, reméljük sérülése nem komoly és pályára tud lépni a jövő héten is.

Kiváló játékvezetés mellett, végig meggyőző, jó játékot bemutatva, értékes győzelmet aratott csapatunk Sopronban, így visszavágtunk az ősszel, hazai pályán elszenvedett vereségért.

A tatabányai siker után újabb idegenbeli sikert értünk el, és zsinórban harmadik meccsen tudtunk győzni (ebből 2-szer idegenben).

Az utolsó 2 találkozónkon nem kapott gólt a csapat, de eközben 7 gólt rámoltunk be a Baja és a Sopron kapujába.

Győzelmünkkel feljöttünk a 2. helyre, megelőztük a Gyirmótot, akik holnap Szigetszentmiklósra utaznak.

Wittrédi Dávid egyre jobb formában van a Baja után a Sopron ellen is duplázott, már 9 gólos a bajnokságban, miközben még egy fél szezont sem töltött pályán a Kozármisleny csapatában.

Soós Imre: Mást nem is tudok mondani, csak annyit, hogy le a kalappal a Kozármisleny előtt!

Márton Gábor: Futballozni jöttünk, ezt magas szinten be is mutattuk. Úgy gondolom, az eredmény nem is tükrözi a két csapat közötti különbséget…