Hagyományőrző teremtorna Kozármislenyben

Az évek óta megrendezésre kerülő, immár komoly hagyománnyal bíró teremtorna most sem maradhat el, az idei évben december 10-én indul útjára a labda, ezúttal is a Kozármislenyi Városi Sportcsarnokban.

2_07_retro_foci_20161210_600

A jelenlegi (NB III-as Kozármisleny FC) és a közelmúlt kozármislenyi labdarúgó kiválóságok mellett, volt válogatott, korábbi NB I-es játékosok, futsal válogatottak is pályára lépnek.

A torna főszervezője a mislenyi csapathoz ezer szállal kötődő Dr. Hergenrőder Tamás, illetve Dr. Boda Miklós, míg fővédnöke prof. Dr. Fehér Károly.

A teremtorna idén is 6 csapat részvételével kerül lebonyolításra:

A csoport: Fehérék, Szederkény SE, Kozármisleny FC (NB III)

B csoport: Lovasok, Tana Team, Tűzijátékvilág

Érdemes lesz kilátogatni a sportcsarnokba, mert többek közt olyan korábbi ismert labdarúgók is szerepet kapnak, Tököli Attila (25-szörös magyar válogatott labdarúgó), Dvéri Zsolt (4-szeres magyar válogatott), Győri János (2-szeres magyar válogatott), továbbá jól csengő nevek a futsal világából: Nagy Gábor vagy éppen Szimcsák Tamás.

A teremtorna megtekintése ezúttal is INGYENES!

A Tana Team gárdája (Dr. Hergenrőder Tamás alakulata, aki játékosként is erősíti a csapatot) korábbi kozármislenyi kedvencekre épül.

1_05_retro_foci_20161210_600

A csapat tagjai: Feleki Attila, Horváth Adrián, Kutyáncsánin Jevrem, Lauer Norbert, Schweitzer Norbert, Farkas Máté, Farkas Bálint, Nagy Richárd, Bánfai Zsolt, Morvai Ferenc, Németh Zsolt, Gergely Gábor, Suba János, Kurucsai Kornél, Győri János.

A Kozármisleny FC csapatában pedig a jelenleg NB III-ban szereplő labdarúgók képviselik klubunkat!

A torna lebonyolítása:

A mérkőzések 2*12 perces félidőkkel kerülnek megrendezésre 9:15-15:00 között.

Csoportmérkőzések:

9:15 – 9:39  Tana Team – Tűzijátékvilág
9:45 – 10:09 Kozármisleny FC – Szederkényi SE
10:15 – 10:39 Lovasok – Tana Team
10:45 – 11:09 Fehérék – Szederkényi SE
11:15 – 11:39 Tűzijátékvilág – Lovasok
11:45 – 12:09 Fehérék – Kozármisleny FC

3_08_retro_foci_20161210_600
5. helyért:
12:15 – 12:39 A3 – B3

Elődöntők:
12:45 – 13:09 A1 – B2
13:15 – 13:39 B1 – A2

3. helyért:
13:50 – 14:14 (elődöntők vesztesei)

Döntő:
14:30 – 14:54 (elődöntők győztesei)

Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Szólj hozzá a bejegyzéshez!