U21-es NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kozármisleny

Vezette: Kozári I.

Kozármisleny: Molnár P. – Czifra, Tar A., Horváth Sz. (Pál T.), Zunner (Kardos) – Bozsovics (Molnár S.) – Schneider, Németh A., Reitz, Galamb (Valkovics) – Imrő (Varga M.)

Gólszerzők: Svhneider 3, Reitz 2, Imrő, Bozsovics, Czifra, Valkovics, Miskolci (öngól).

Németh Zsolt: Az első félidei játékunk megfelelő volt a nem túl erős játékerőt képviselő ellenféllel szemben. A második játékrész gyengére sikeredett, de pozitívum, hogy sok gólt rúgtunk a mérkőzésen és főleg az első félidőben szép támadásokat vezettünk. A jövőben azon kell javítanunk, hogy hiába vezetünk 5-6 góllal akkor is minél többet kell kihozni a mérkőzésből. A hétvégén a Nagyatádot fogadjuk, rangadó vár ránk, hiszen az első helyezett találkozik a másodikkal.