HR-Rent Kozármisleny – Bonyhád 6-0 (2-0)

U17-es NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kozármisleny

HR-Rent Kozármisleny: Lendvai – Rácz (Varga M.), Somogyvári, Kiss, Bódis – Kovács Á. (Bayer), Ghersin (Benedek), Pókos (Horváth) – Doboviczki, Kovács P. (Gurdic), Ancil

Vezetőedző: Pókos Csaba

Gólszerzők: Somogyvári 3, Doboviczki 2, Bódis

Pókos Csaba: Az időjárás nem volt túl kegyes a mérkőzés napján, szél, szitáló eső, és mindössze 7-8 fok fogadta a csapatokat. Ismét kapkodva kezdtünk, de ezt már kezdem megszokni, ahogy megyünk a mérkőzésbe,úgy tisztul a csapat játéka. Labdabirtoklásunk megfelelő volt, talán egy kicsit gyorsabban kellett volna járatni a labdát, kevés volt a ritmusváltás és  a középpályásaink nagyon statikusak voltak. Jól építkeztünk hátulról, viszont a támadó harmadban nem sikerültek az utolsó passzaink. Az első játékrészben kétszer sikerült bevenni a vendégek kapuját. A második félidőben még nagyobb lett a fölényünk, ez gólokban is megmutatkozott. Ha kicsit komolyabban veszik a játékosaim a befejezéseket, kétszámjegyű lehetett volna a végeredmény. Gratulálok srácok!