U17 – Lemásoltuk a múlt heti eredményünket

Bonyhád – HR-Rent Kozármisleny 1-6 (1-1)

U17-es NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Bonyhád

HR-Rent Kozármisleny: Lendvai – Ancil, Somogyvári (Kundár), Bódis, Horváth (Varga) – Kovács Á., Pókos (Benedek), Ghersin (Kovács P.) – Doboviczki, Zsebe, Hornyák

Vezetőedző: Pókos Csaba

Gólszerzők: Doboviczki 3, Kovács P., Ancil, Zsebe

Pókos Csaba: Jól mentünk bele a mérkőzésbe, korán megszereztük a vezetést, de egy súlyos egyéni hiba miatt egyenlíteni tudott a hazai csapat. Nehezen alkalmazkodtunk a pálya talajához, valamint a szembe szél is lassított a játékunkon. Sajnos az első játékrészben gólt már nem sikerült szerezni, pedig 3-4 komoly lehetőségünk volt. A második félidőben nagy nyomás alatt volt a házigazdák kapuja, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, szerencsére a helyzetkihasználásunk is javult. Eddig mindkét tavaszi bajnoki mérkőzésünkön a második félidőben tudtunk az ellenfeleink fölé kerekedni, sajnos az elején mindig dekoncentráltak voltunk, ezt jobb csapatatok a maguk javára  fordítják és gólokkal fogják büntetni. Remélem a következő napokban, hetekben tudunk ezen is változtatni. Gratulálok a győzelemhez!