HR-Rent Kozármisleny – Szentlőrinc 1-0 (0-0)

U17-es NB III-as bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kozármisleny

HR-Rent Kozármisleny: Lukics  – Soós, Szentes, Vass, Ancil (Vodli) –  Benedek (Tóth), Menyhei (Szabó), Zsebe – Benedek, Kovács (Süle), Hovorka(Gráber)

Vezetőedző: Kurucsai Kornél

Gólszerzők: Zsebe

Kurucsai Kornél: Kimondottan jó első félidőt produkáltunk a kulturáltan futballozó Szentlőrinc ellen.Többször az ellenfél mögé tudtunk kerülni a széleken, de a beadásokat rendre elhibáztuk. Nagyobb koncentrációval 3-4 gólt is szerezhettünk volna. Ellenfelünk jól futballozott, de komoly gólszerzési lehetőséget a masszív védekezésünknek köszönhetően nem tudott kialakítani. A 2. félidőben kevesebb gólszerzési lehetőségünk volt, de ekkor tudtunk eredményesek lenni. Játékosaim sokat futottak, jól játszottak, de a helyzetkihasználásokra jobban kell koncentrálnunk, mert ahogy lenni szokott, a sok kihagyott lehetőséget követően az utolsó percben szerencse is kellett a győzelem megszerzéséhez.