U17-es NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kozármisleny

HR-Rent Kozármisleny: Lendvai – Rácz, Somogyvári, Kiss, Bódis – Kovács Á. (Varga Á.), Kovács P., Pókos (Varga M.) – Dobovicki (Benedek), Ghersin, Horváth (Ancil)

Vezetőedző: Pókos Csaba

Gólszerző: Ancil 3, Ghersin 2, Rácz

Pókos Csaba: Már nem az első mérkőzésünk, ahol az elején „bealszunk”, labdakihozatalainkba rendre hiba csúszott, passzaink lassúak és pontatlanok voltak. Így is uraltuk a mérkőzést, de nem tetszett a játék, sőt a vendég csapat egy kontra végén, egy egyéni hiba után jogos büntetőhöz jutott. Kapusunk javítva a hibáját, kivédte a büntetőt. Ez kicsit felhozta a csapatot, és Ancil Dani beállásával hatékonyabb lett a támadó játékunk is, 2-3 kimaradt lehetőség után sikerült bevenni a PVSK kapuját. A második félidőben már teljesen más ritmusban játszottunk, nagy fölényben voltunk, látványos támadásokat vezettünk, és a gólok is jöttek. A mérkőzés ezen periódusában remek dolgokat láttam vissza a csapatomtól, hiányérzetem csak az első negyed óráért, és a fél tucat kimaradt lehetőségért lehet.  Gratulálok srácok!