Nagykanizsa – HR-Rent Kozármisleny 2-2 (1-1)

U17-es NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Nagykanizsa

HR-Rent Kozármisleny: Lendvai – Bódis, Varga M., Kiss, Ancil – Kovács Á., Ghersin (Gurdic), Pókos – Horváth (Benedek), Kovács P., Doboviczki

Vezetőedző: Pókos Csaba

Gólszerzők: Gurdic, Benedek

Pókos Csaba: Remek idő, tökéletesen előkészített füves pálya fogadott minket pénteken Nagykanizsán. Sajnos eltiltás, betegség, sérülés miatt elég felforgatott összeállításban léptünk pályára. Ez meglátszott a csapatunk teljesítményén. Labdakihozatalaink lassúak voltak, kevés volt a labda nélküli mozgás, nem haladtunk előre, mindenki csak a tutit akarta játszani – szélességben és hátrafelé mentek a passzaink. Az első félidőben csupán 1-2 alkalommal tudtunk szép akciót végigvinni és ebből helyzetet kialakítani. Ellenfelünk ezen a napon mentálisan felénk nőt, jól alkalmazták a mélységi indításokat, melyből veszélyesek voltak a kapunkra is. Egy egyéni hibából megszerezték a vezetést a hazaiak, amire nagyon gyorsan tudtunk válaszolni. Második félidőben újra át kellett alakítani a csapatot sérülés miatt. A párharcerős házigazdák ránk tudták erőltetni a játékukat, nem igazán tudtunk kibontakozni. Két kimaradt hazai gólhelyzet után egy nagyon szép kontrából sikerült megszerezni a vezetést.  Figyelmetlenek voltunk az utolsó percekben, ezt kihasználva megérdemelten egyenlítettek a hazaiak. Akik eddig a csapat húzóemberei voltak, ezen a mérkőzésen halványabb teljesítményt nyújtottak, ezt és a 2-3 kiesett játékos hiányát már nem bírta el a csapat. Ettől függetlenül gratulálok a játékosaimnak!