U17-es NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Vezette: Horváth Gy.

HR-Rent Kozármisleny: Lendvai – Bódis, Kiss, Somogyvári (Varga), Ancil – Kovács Á., Ghersin (Horváth), Pókos (Benedek) – Dobovicki (Kovács P.), Zsebe (Gurdic), Hornyák

Vezetőedző: Pókos Csaba

Gólszerzők: Zsebe, Pókos, Horváth, Hornyák, Gurdic

Pókos Csaba: Az első 10-15 percben a motiváltabb vendégek akarata érvényesült, szinte minden párharcot megnyertek és a kapunk elé szögeztek minket. Szerencsére sikerült rendezni a sorokat és szép lassan átvettük az irányítást, két nagy helyzetet kihagytunk de egy gyors kontra után a vendégek megszerezték a vezetést. Szinte a középkezdésből sikerült egalizálni az eredményt, és percekre rá egy rögzített szituáció után ismét bevettük a Baja kapuját. A félidő lefújása előtt eldönthettük volna a három pont sorsát, de nem sikerült élni a lehetőségekkel. A második félidő elején még kiegyenlített volt a játék, de sikerült felfrissíteni a csapatot, a cserejátékosaink nagyon jól szálltak be, lendületesebbek, kreatívabbak voltunk a mérkőzés hajrájában. Gratulálok a csapatomnak!