U15-ös NB I-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kozármisleny: Csobán – Rácz, Auth, Miklós, Konyhás (Vadász) – Horváth G. (Keresztes) – Heidecker (Hilcz), Szabó D., Hleba, Kaszás P. (Spán) – Oberlander

Vezetőedző: Pókos Csaba

Gólszerző: Hleba

Kiállítva: Miklós

Talán a hétközi „gyilkos” Paks elleni összecsapás is bent maradt a kozármislenyi fejekben, lábakban, de leginkább úgy tűnt, hogy az elmúlt hetek „csapásai”, az utolsó percekben bekapott gólok, értékes pontvesztések, elmaradt győzelmek, megviselték a csapatot.

Rossz felfogásban, sok hibával kezdtek U15-ös labdarúgóink és az 1. félidőben a széllel támogatott, felívelésekkel operáló PVSK meg is szerezte a vezetést.

A második félidőben Hleba Tamás bombagóljával még visszajöttünk a mérkőzésbe, de sajnos csak tiszavirág életű volt a csapat fellángolása, hiszen egy elkerülhető büntetővel ismét vezetéshez jutott a Vasút.

2-1 után az idő előre haladtával muszáj volt kockáztatni, kinyíltunk hátul amelynek eredményeképpen az utolsó percekben a PVSK újból betalált és biztossá tette a győzelmét.

Pókos Csaba: Óriásit csalódtam a csapatban, borzalmasan gyengén és lélektelenül játszottunk!