U15 – Megérdemelt a nagy arányú győzelem

U15-ös NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés
Kozármisleny

Kozármisleny: Bene (Wilkesz’)  – Soós , Ancil, Kimpf, Bayer (Kerti), – Kresz, Kovács, Vass (Hovány), Kiss – Duma-Dombi (Czinege), Gellén

Vezetőedző: Kurucsai Kornél

Gólszerzők: Gellén 3., 39. , Kresz 15., 42., 72., 74., Kovács 21., 50., Ancil 25., Kiss 28., 32., 45., Kimpf 35.,70., Duma-Dombi 38. percben.

Kurucsai Kornél: A mérkőzést nagy lendülettel kezdtük és már a 3. percben megszereztük a vezetést. Sorra alakítottuk ki a gólszerzési lehetőségeket és a 15. percben növeltük az előnyünket. Ezt követően sem változott a játék képe, mi irányítottunk. Az ellenfél egy szögletünk után gyors kontrából tudott csak veszélyeztetni a 30. perc környékén. Ekkor már 5-0 volt a javunkra. Az első félidő utolsó 10 percében 9-re növeltük a góljaink számát. A 2. félidő elején újabb két gólt szereztünk. Végig az történt a pályán amit szerettünk volna és ha játékosaim a mérkőzés végéig koncentrálnak, nagyobb arányú is lehetett volna a győzelem.