U15 – Kevés tűzzel 1-0-ás győzelemet arattunk

U15-ös NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kozármisleny

HR-Rent Kozármisleny: Wilkesz E. –  Soós, Kerti, Szentes, Kardos –  Vass,  Somos,  Szücs B. (Wilkesz R.) – Csorba , Duma-Dombi L., Tóth F.

Gólszerző: Somos

Vezetőedző: Kurucsai Kornél

Kurucsai Kornél: Az első mérkőzésen Komlón 1-0-ás vereséget szenvedtünk. A mérkőzésen 2 egyforma képességű csapat szerepelt. Az első félidőben teljesen kiegyenlített volt a játék képe. Mindkét csapat előtt adódott 1-2 gólszerzési lehetőség. Játékosaim a támadás befejezésnél nem koncentráltak kellőképpen. Hiányoltam a tüzet, a lelkesedést. A második félidőt lelkesen, lendületesen kezdtük ami sajnos csak 10 percig tartott. Ezt követően újra lagymatagok voltunk. Mindkét csapatból hiányzott az akarat és a szenvedély. A 70. perc környékén kissé felpörögtünk és erőszakosabbak lettünk, bár ekkor sem jutottunk el igazi gólhelyzetig. Az utolsó percben egy szép, lendületes bal oldali támadás után Duma-Dombi L. szépen és pontosan passzolt középre amit Somos L. higgadtan a kapuba passzolt. A csapatból nagyon hiányoltam a szenvedélyt, a tüzet. Sajnos ez nagyon jellemző a csapatra. Kevés vagányság van a játékosaimban, túl ”jó” gyerekek.