U15-ös NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kozármisleny

Kozármisleny: Kovács B.  – Berkovics, Kiss, Kimpf (Gáspár 50.), Kiss-Varga – Horváth, Ghersin (Kovács P. 48.), Menyhei (Gellén 70.),-  Bódis, Doboviczki, Zombár (Kresz 56.)

Vezetőedző: Kurucsai Kornél

Gólszerző: Doboviczki 46., Bódis 60. percben.

Kurucsai Kornél: A mérkőzést lendületesen kezdtük. Gyors támadásokat vezettünk mindkét szélen.  20. perc környékén kissé vissza vettünk a lendületből és álmosan, keveset mozogva játszottunk a félidőig. A 2. félidőt megint lendületesen kezdtük minek köszönhetően a 46. percben egy szép jobb oldali támadás után megszereztük a vezetést. A mérkőzés hátralévő részében is mi irányítottuk a játékot és a 60. percben egy középen 1-2 érintővel vezetett támadást követően növeltük az előnyünket. A kulturáltan futballozó ellenfelünk kontrákból és pontrúgásokból veszélyeztetett és szépített. Összességében megérdemelten hoztuk el  a 3 pontot.