U15-ös NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kozármisleny

Kozármisleny: Kovács  – Berkovics (Kresz 48.), Kiss E, Kimpf, Kis-Varga –  Ghersin (Gáspár 50., Györfi 75.), Kiss I. , Menyhei (Kovács P.40.)  – Horváth, Gellén (Zombár 67.), Bódis

Vezetőedző: Kurucsai Kornél

Gólszerző: Menyhei

Kurucsai Kornél: A mérkőzést félve kezdtük, és a 2. percben egy előre vágott labdából gólt kaptunk. Ezt követően feljöttünk és gyors passzokkal 1-2 érintővel próbáltunk meg a védelem mögé kerülni ami többször sikerült is. A helyzeteinket sorra kihagytuk. Ellenfelünk az erősebb fizikumú játékosaik irányításával csak előre vágott labdák után veszélyeztettek. Szép támadást követően egyenlíteni tudtunk.  A félidő utolsó percében az ellenfél egy kontra után újabb gólt ért el. A 2. félidőben teljesen átvettük az irányítást több helyzetet kialakítottunk és 2 kapufát lőttünk. Ellenfelünk mindent kitalált és megtett, hogy az időt húzza!!!!!!