Nemzetközi labdarúgó felkészülési mérkőzés

Eszék

Kozármisleny: Bárány (Wukman D.) – Papp K. (Katona L.), Sághy F., Ulakity M., Policsek B. (Tímár A.) – Dér Z., Kapronczai G., Horváth D. (Keresztes B.) – Aszalós Á. (Csirke D.), Huszti A. (Bozsánovics B.), Wiesner Sz.

Vezetőedző: Szabó Csaba

Gólszerzők: Horvát Dániel (2), Kapronczai Gergő, Wiesner Szabolcs.

Szabó Csaba: 3×25 percet játszottunk. Az első játékrészben ellenfelünk szokásos letámadását játszotta, ami ellen rossz döntéseket hoztunk és rossz felfogásban játszottunk, ezért 15 percig végig védekezni kényszerültünk. A nyomást nem is bírtuk ki gól nélkül. Nem sokkal a gól után egy kiváló egyéni megmozdulásból egyenlítettünk. A második játékrészben feltoltuk a védekezésünket és ebből 3 gólt is szereztünk. A harmadik játékrészben növelhettük volna előnyünket,de a befejezések nem sikerültek. Kiváló iramú mérkőzésen, inkább a fizikai képességek domináltak, mint a látványos játék. Sikerünket annak köszönhetjük, hogy felvettük ellenfelünk ritmusát és mellé, ugyan sok hibával, de hoztuk a játékunkat. A mérkőzés plusz öröme,hogy Horváth Dániel és Wiesner Szabolcs szépségdíjas gólt szereztek illetve sérüléséből lábadozó Wukman Donát is pályára léphetett.
Gratulálok a csapatnak és köszönjük a szülői támogatást!