Vezette: Újhelyi T. (Pipicz N., Katona B.)

FC Dabas: Scheilinger – Földes, Eördögh, Makrai, Fritz – Csepregi (Sárközi 67.), Erős – Fitos, Mundi, Szkunc (Sándli 41.) – Crkvenjakov (Takács K. 64.)

Kozármisleny FC: Ipacs – Kiss M., Fiáth, Kocsis, Müllerlei – Horvát G., Turi (Hleba 79.) – Kuntic (Grabarics 46.), Torkos, Németh Á. (Petrovics 71.) – Tóth M.

Vezetőedző: Kovács Zoltán

Gólszerzők: Mundi 50., Takács K. 92. percben.

Sárga lap: Kuntic 16., Turi 25., Németh Á. 58., Horvát G. 71. percben.

A 2. percben labdát szereztünk az ellenfél 16-osánál, sajnos Kuntic az helyett, hogy kapura tört volna, pontatlanul adott be középre.

A 4. percben jobb oldali hazai szabadrúgás után 9 méterről fejelt a dabasi játékos, a labda a felső lécen csattant.

Az 5. percben ígéretes támadás végén Németh Á. beadása a kapu mögé szállt.

A 7. percben hazai szögletet és fejest követően Ipacs ütötte ki a labdát.

A 18. percben ígéretes támadást vezettünk, de Turi pontatlan passzával elhalt az akció.

A 20. percben hazai támadás végén belőtt labda Ipacs mellett elment, de Fiáth kivágta a labdát.

A 22. percben Horvát G. 22 méteres lövése kapu fölé szállt.

A 26. percben hazai szabadrúgást követően egy fejes szállt kapunk fölé.

A 27. percben Horvát G. tört be a 16-oson belülre, majd az alapvonalról középre passzolt, de Németh elől a hazai védők szögletre tisztáztak.

Az első félidőben mindkét csapat szerezhetett volna gólt, de ekkor még kimaradtak a lehetőségek.

Az 50. percben bal oldali támadás végén az alapvonal közeléből lőtték középre a labdát a hazaiak, védőink lemaradtak, Mundi pedig megszerezte a vezetést. 1-0.

Az 51. percben Grabarics 19 méteres lövése kerülte el a hazai kaput.

Az 54. percben Grabarics – Kiss M. összjáték után, védőjátékosunk lövés helyett passzolni próbált.

A 62. percben Torkos passza után Németh Á. került helyzetbe, de gyengére sikerült lövése után Torkos elé került a labda, akinek blokkolták próbálkozását a dabasi védőjátékosok.

A 63. percben Kocsis szöglete után Tóth M. fejelt mellé.

A 69. percben Tóth M. 18 méteres lövését tolta ki a hazai hálóőr.

A 70. percben az egyik hazai támadó nagy helyzetben a kapunk mellé gurított.

A 74. percben Kocsis 25 méteres lövését tolta szögletre a dabasi kapus.

A 80. percben Torkos került ziccerbe, de túl sokat várt ki, így lövésébe bele tudtak érni, így az alapvonalon túlra vágódott a labda.

A 86. hazai kontratámadás végén nagy helyzetben a kapunk mellé gurították a labdát.

A 92. percben egy bedobást követően Takács K. duplázta meg a hazai előnyt, és ezzel zárult le a találkozó. 2-0.

Németh Zsolt edzőnk így értékelt: Ismételten olyan mérkőzést játszottunk, ahol a csapat mindent megtett a siker érdekében, az akarati tényezők rendben is voltak. Az első félidőben egyenrangú ellenfelek mérkőzését láthatták a nézők. A második félidőben a semmiből szerzett gólt a Dabas, ezt követően volt tartásunk, mentünk előre, átvettük az irányítást és 4-5 olyan helyzetet alakítottunk ki, amelyekből gólokat szerezhettünk volna, de sajnos ezek mind kimaradtak. A találkozó vége felé már kétcsatáros felállással próbálkoztunk, de ez sem hozott eredményt, ráadásul a hajrában még egy elkerülhető gólt kaptunk. Lassan közhely már, de ebben a mérkőzésben is több volt! Egyre nehezebb helyzetbe kerülünk, néhány játékos nem érzi át a helyzetünket, ezért ebből kifolyólag hétfőn komoly elbeszélgetés vár rájuk.