On-line tudósítás a Siófok elleni mérkőzésről

Merkantil Bank Liga NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Vezette: Dolnegó B. (Kovács II. G., Vígh-Tarsonyi G.) tart. j.v.: Bogár G.

HR-Rent Kozármisleny: Horváth D. – Milutinovic, Gubacsi, Racskó, Varga M. – Nagy E. (Pajor 84.), Szekszárdi – Városi, Kirchner (Wittrédi 78.), Kemény – Tóth M.

Siófok: Tajti – Tamaskó, Mogyorósi, Czingráber, Farkas N. – Lázár, Gál M. – Gréczi (Kozma 63.), Czvitkovics, Petneházi (Berki 67.) – Elek B.

Vezetőedző: Disztl László

Gólszerzők: Varga M. 56.

Sárga lap: Nagy E. 43., Kirchner 76., Horváth 88. illetve Elek 57., Farkas 69.

Elkezdődött a mérkőzés, a hazai csapat kék-fekete, míg a vendég együttes tiszta fehér mezben lépett ma pályára.

2. perc Vendég szöglet után, egy gyengére sikerült vendég lövés ment méterekkel a kapunk fölé.

5. perc Egyre erősödő esőben mezőnyjáték folyik a pályán.

8. perc A csúszós talajon mindkét csapat játékában sok a hiba, nincs folyamatos játék.

12. perc Városi ütközött és maradt a földön. Nem kell ápolás, folytatódik a játék.

20. perc Vendég szöglet, Gál érkezik a 11 ponton, de rosszul találja el a labdát.

25. perc Milutinovic jobb oldali beadását Tajti húzat le.

26. perc Siófoki szabadrúgás következik 24 méterre a kapunktól.

27. perc Czvitkovics szabadrúgása a sorfalban elakadt.

30. perc Tóth Márk szöglete után Tajti számította ki rosszul a labda ívét, éppen csak elérte, így került Kirchner elé, aki kapásból lőtt kapu mellé.

32. perc Tóth M. távoli lövését Tajti ütötte szögletre.

33. perc A szögletet a vendég védők kirúgták a kapu előteréből.

36. perc Milutinovic beadása lecsúszott, így Tajti szögletre ütötte ki, a szöglet veszélyesen érkezett, de Farkas felszabadított.

40. perc Varga szabadrúgását húzta le Tajti.

41. perc Czvitkovics egy kényszerítő után lőtt, Gubacsi állt a lövés elé, róla pattant fel és így Horváth könnyedén fogta.

43. Nagy E. kapott sárga lapot egy rosszul sikerült szerelési kísérlet után.

44. Czvitkovics beadását Petneházi kanalazta kapura, Horváth gond nélkül fogta.

Nincs hosszabbítás, vége az első játékrésznek.

Elkezdődött a második félidő.

49. perc Kirchner kapott labdát a 16-n belül, befordult a védője mellett és centikkel lőtt a hosszú kapufa mellé, nagy helyzet volt.

51. perc Továbbra is intenzív esőben folyik a játék, ez nehezíti a csapatok dolgát a támadás építésben.

55. perc Szöglettel felérő szabadrúgást végezhetünk el.

56. perc VEZETÜNK!!!! Varga Márkó egyből kapura tekerte a szabadrúgást, ami érintés nélkül a hosszú kapufáról a kapuba vágódott. 1-0!!!

57. perc Elek sípszó előtt indította el a középkezdést, sárga lapot kapott érte.

63. perc Cserél a vendég csapat, Gréczi helyett Kozma érkezik.

67. perc Ismét cseréhez készülődik a Siófok. Petneházi helyére Berki érkezik.

69. perc Farkas N. kapott sárgát egy belépőért.

73. perc Czvitkovics jobb oldali beadása után, Kozma lőtt kapura, de célt tévesztett, a hosszú kapufa mellett szállt el a labda.

76. perc Kirchner csalta ki a sárga lapot a bíró zsebéből, ápolni is kell mert a belépő után ő sérült meg.

78. perc Cserélni is kell, Kirchner helyére érkezik Wittrédi.

80. perc Egy bal oldali beadás után Horváth nem tudta elütni a labdát, veszélyesen pattogott a 16-on belül, de fel tudtunk szabadítani.

82. perc Nagy Erik jelezte, hogy cserét kér.

83. perc Berki lőtt mellé.

84. perc Nagy E. helyett Pajor a pályán.

88. perc Horváth kapott sárgát időhúzásért.

90. perc Tartjuk az ellenfél térfelén a labdát.

92. perc Egy rossz hazaadás borzolta a kedélyeket, de Horváth felszabadított.