On-line közvetítés a Szeged elleni mérkőzésről

HR-Rent Kozármisleny – Szeged 2011 1-3 (0-1)

Merkantil Bank Liga NB II-es labdarúgó mérkőzés

Vezette: Dr. Kovács G. (Mohos M., Király Zs.) tart. j.v.: Gaál Á.

HR-Rent Kozármisleny: Horváth D. – Kiss M., Lantos, Racskó, Varga M. – Kocsis, Grumic – Városi, Wittrédi, Kemény – Beke

Vezetőedző: Szanyó Károly

Szeged 2011: Szántai – Achim, Jagodics B., Farkas M., Mészáros M. – Farkas A., Horváth A., Király, Zabari – Zádori, Germán

Vezetőedző: Klausz László

1.Perc Elkezdődött a találkozó.

4.Perc Beke lövése kapu mellé ment.

9.Perc Kemény lövése az egyik védőről levágódott.

12.Perc Király ballábas lövése méterekkel a kapu mellé szállt.

20.Perc Sárga lapot kapott Wittrédi.

23.Perc A vendég csapat megszerzi a vezetést. Félpálya közepéről beívelt labdát Farkas A. 12 méterről fejelte a mislenyi kapuba. 0-1.

35.Perc Zádori lövését Horváth sikerrel hárította.

43.Perc Farkas M. sárga lapot kapott.

45.Perc Városi beadását Beke ajtó-ablak helyzetben fejelte fölé.

48.Perc Vendég csere Farkas M. helyére Andorka lépett pályára.

Az első félidő véget ért.

51.Perc Király távoli lövését Horváth hárította.

53.Perc Egy megpattanó vendég beadást Horváth hárította, az utána következő szögletből pedig Germán fejelt fölé.

53.Perc Hazai csapat cserélt, Városi Viktort Kirchner Krisztián váltotta.

60.Perc Hazai csapat cserélt, Racskó helyére Causic lépett.

61.Perc Egy középre tartó lövést Horváth D. középre ütötte ki, ahol érkezett Zádori Krisztián és fejjel talált a kapuba. 0-2.

67.Perc Kemény ment el a szélen, majd középre tálalta a labdát, amit Grumic a kapuba pörgetett. 1-2.

A gól után mintha felpezsdült volna a mislenyi csapat, “haraptak” a játékosok érezhető volt az elszántság és az akarat. Ezt hiányolhattuk a megelőző időszakban.

68.Perc Vendég átlövési kísérletet hatástalanított Horváth D.

70.Perc Beke 24 méteres lövését Szántai védte.

72.Perc Kemény hosszú felsőbe tartó lövését Szántai nagy bravúrral hárította.

72.Perc Vendég csere a gólszerző Farkas A. helyére Coroian állt be.

73. Szöglet utáni közeli fejest Horváth mégvédeni tudta, de az ismétlést Andorka közelről lőtte a hálóba.

75.Perc Kemény Tamás sárga lapot kapott.

76.Perc Időhúzásért sárga lapot kapott a vendég kapus.

78.Perc Szöglet után Grumic közelről fejelt fölé.

80.Perc Wittrédi szabadrúgását Szántai hárította.

83.Perc Hazai csapat és a vendég csapat is cserélt, Wittrédi helyére Tóth M. érkezett ill. Király helyére Pászka állt be.

87.Perc Vendég kísérletet hárított a hazai kapus.

89.Perc Kocsis A. sárga lapot kapott.

90.Perc Beke ballábas löketét Szántai hárította.