HR-Rent Kozármisleny – Soroksár SC 1-2 (0-1)

Merkantil Bank Liga NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Vezette: Ducsai J. (Kovács II. G., Mohos M.) tart.j.v.: Radványi Á.

HR-Rent Kozármisleny: Horváth D. – Milutinovic (Wittrédi 51.), Lantos, Gubacsi, Kocsis – Nagy E., Szekszárdi – Pajor, Kirchner, Kemény (Beke 75.) – Grumic

Soroksár: Jova – Gengeliczki, Gyepes, Valencsik,  Silye – Fülöp, Sándor I. (Peszmeg 63.),  Csilus, Huszák – Gárdos (Szilágyi 80.), Lovrencsics (Papp 72.)

Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

Gólszerzők: Gyepes öngól 66. illetve Huszák 16., Gárdos 47. percben.

Piros lap: Csilus 55. percben.

Sárga lap: Lantos 38., Grumic 47., Wittrédi 91. illetve Csilus 9., 55., Huszák 69., Szilágyi 89. percben.

A mai napon a vendég Soroksár sárga-fekete, míg a mi csapatunk tiszta fehér mezben lép pályára.

Elkezdődött a mérkőzés. Hajrá Kozármisleny!

3. perc Grumic felé szállt egy labda, de lesen volt.

6. perc Kocsis indítása volt túl mély, így Jováé lett a játékszer.

8. perc Egy veszélyes vendég szabadrúgás után Kemény fejelte ki szögletre a labdát.

9. perc Szöglet után kontrát vezettünk, amit Csilus állított meg, sárga lap volt a jutalma.

10. perc Gárdos lövését fogta Horváth.

12. perc Egy vendég akció végén Lovrencsics fejelt kapu fölé.

14. perc Ápolás miatt áll a játék, Kocsis és Gárdos a földön egy ütközés után.

16. perc Vezet a Soroksár. Szabadrúgást tekert kapura Huszák, Horváth hiába úszott a levegőbe, a labda befért a bal sarokba. 0-1.

20. perc Csilus lövését blokkolta Szekszárdi.

25. perc Ivószünetet rendelt el a játékvezető.

26. perc Folytatódik a játék.

28. perc Soroksári szöglet után a 11 ponton esett le a labda, Grumic vágta ki, a vendégek kezezést reklamáltak.

31. perc Nagy Erik emelte be a szabadrúgást Grumicnak, aki kapásból kapu fölé lőtt.

32. perc Kocsis jobb oldali szabadrúgását Jova szerezte meg a hosszún érkező Lantos elől.

33. perc Egy vendég támadás végén Gárdos kapott labdát a 16 vonalán, csel után lőtt, de a lelkes hazai védők blokkolták.

35. perc Sokadik támadásunk állt meg les miatt.

38. perc Lantos kemény belépője csalta ki a sárga lapot a játékvezető zsebéből.

41. perc Szekszárdi indítása volt kicsit hosszú Grumicnak, így ismét Jova szerezte meg a labdát.

42. perc Fülöp jobb oldalról passzolt Lovrencsicsnek aki ígéretes helyzetből lőtt kapu mellé.

45. perc 2 perc lesz a hosszabbítás.

47. perc Nagy Erik nagyszerű labdájára Grumic csapott le, a rosszul érkező Jova mellett elemelte a labdát, majd kapura lőtt, ami gyanúsan vendég kézről pattant le, de a játékvezető sípja néma maradt, de Grumic kapott sárga lapot reklamálásért.

Vége az első félidőnek.

Folytatódik a mérkőzés.

47. perc Újabb soroksári gól. Egy labdavesztés után Gárdos kapott labdát a bal szélen, meghúzta Lantos mellett és egy az egyben vezette Horváthra, aki mellett kilőtte a hosszú alsó sarkot.

50. perc Szöglet után a berobbanó Gyepes fejelt, a labda a keresztlécről vágódott le, nagy helyzet volt.

51. perc Cserélünk, Milutinovic helyére Wittrédi érkezik.

53. perc A frissen beállt Wittrédi passzolt Grumicnak, aki befordult és lőtt, Jova bravúrral hárított.

54. perc Wittrédi beadásáról Grumic maradt le centikkel, ismét nagy helyzet volt.

55. perc Csilus kapott sárgát egy rosszul sikerült becsúszásért, de ez neki már a második volt, így el kell hagynia a pályát.

58. perc Egy eladott labda után, Gárdos lőtt kapura, Horváth védett.

59. perc Sándor szöglete érkezett veszélyesen, Horváth vetődött ki és ütötte el a labdát.

61. perc Kirchner indult befelé egy jó csellel és passzolt Wittrédinek, lövésébe Gyepes lépett bele.

63. perc Vendég csere, Sándor helyett Peszmeg a pályán.

63. perc Kocsis tekert kapura egy jobb oldali szabadrúgást, a felső lécről pattant ki a labda.

65. perc Soroksári kontra végén Horváth érkezett jól a kapujából és mentett Lovrencsics lövésénél.

66. perc Szépítettünk!!! Kocsis szöglete veszélyesen érkezett a soroksári kapu elé, Gyepes ért bele és a hosszú kapufáról bepattant a saját kapujába a labda. 1-2!

69. perc Huszák kapott sárgát.

72. perc Ismét cserél a vendég alakulat, Lovrencsics helyett Papp folytatja.

75. perc Cserélünk, Kemény helyett Beke a csapatban.

77. perc Beke éles szögből lőtt, Jova hárított.

78. perc Szöglet után Jova ejtette ki a labdát a kipattanót Grimic lőtte az előtte álló védőbe.

80. perc Harmadik vendég csere, Gárdos helyére Szilágyi érkezik.

81. perc Nagy helyzet. Beke egy jó csel után gurított a vendég kapu elé, Gubacsi nem találta el a labdát 6 méterről.

85. perc Papp tekert el a hosszú sarok felé egy szabadrúgást, de célt tévesztett.

89. perc Az utolsó percek a Soroksár kapuja előtt zajlik.

89. perc Szilágyi kapott sárga lapot.

91. perc Wittrédi is besárgult.

Vége a találkozónak. Nem sikerült egyenlítenünk.