On-line közvetítés a Nyíregyháza elleni mérkőzésről

HR-Rent Kozármisleny – Nyíregyháza 1-0 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Vezette: Németh Á. (Máyer G., Kiss B.) tart. j.v.: Barna G.

HR-Rent Kozármisleny: Horváth D. – Kiss M., Lantos, Racskó, Varga M. – Szekszárdi, Nagy E. – Beke, Kirchner, Kemény – Grumic

Vezetőedző: Szanyó Károly

Nyíregyháza: Hermány – Úr, Dvorschák, Rubus, Törtei T. – Kónya, Kártik – Sinanovic, Rudolf G., Szécsi M. – Takács T.

Vezetőedző: Véber György

Kezdőcsapatunk a múlt hetihez képest három helyen változott, visszatért Lantos Levente a védelem tengelyébe, először kap lehetőséget a sérüléséből felépülő tavasszal Kiss Márton, illetve helyet követelt magának Kemény Tamás is.

A vendégek kezdőjében helyet kapott két korábbi kozármislenyi labdarúgó is. Sinanovic Sinan ősszel még csapatunkat erősítette, illetve Takács Tamás aki korábban erősítette együttesünket, azóta pedig bemutatkozott az NB I-ben is.

1.perc Elkezdődött a találkozó.

6.perc Beke beadását Grumic sarokkal tette kapura, de védők blokkolták a kísérletét.

10.perc végén Nagy Erik szerzett labdát majd 20 méterről lövésre vállalkozott de Hermánynak nem okozott gondot.

17.perc Kirchner labdaszerzése után 3 a 3 ellen vezettük a labdát a nyíregyházi védelemre, Kirchner passz helyett lövéssel vállalkozott, labda az egyik nyíregyházi védőről szögletre pattant.

25.perc Szekszárdi nem tudja folytatni a játékot, helyére a 29.percben Tóth M. állt be.

30.perc Dvorschák szabálytalankodott Kemény Tamással szemben, a játékvezető szabadrúgást ítélt a hazai csapatnak, Dvorschákot pedig sárga lappal “jutalmazta”. A kaputól 19 méterre megítélt szabadrúgást Varga Márkó lőtte kapura sikertelenül.

35.perc Beke iramodott meg a bal szélen, remekül tálalt középre, de Kemény Tamás gólhelyzetben nem találta el a felpattanó labdát.

36.perc Beke cselezett befelé majd lövésre vállalkozott, centikkel ment el a jobb felső sarok mellett.

40.perc Nagy Erik sárga lapot kapott.

42.perc Grumic labdalevétele után 19 méterről a kapu mellé lőtt.

Az első félidő nem hozott gólt, a hazai csapat többször is helyzetbe került, de a befejezésekbe hiba csúszott. A Kozármisleny első félidei teljesítménye azonban bizakodásra adhat okot reméljük a második játékrészben betalálnak Bekéék a Nyíregyháza kapujába.

Szünetben cserélt a Nyíregyháza Takács T. helyett Tisza lépett pályára.

46.perc Kirchner 20 méterről leadott nagy erejű lövése alig ment a kapu mellé, de a lövés közben szabálytalankodtak ellene a játékvezető szabadrúgást ítélt a Nyíregyháza kapujától 19 méterre. A vétkes Rubusnak pedig sárga lapot mutatott fel. A szabadrúgást Beke kapu fölé tekerte.

52.perc Grumic elé került a labda, kapussal szemben állt de emelése elakadt a kapusban.

57.perc Sárga lapott kapott Varga Márkó. A szabadrúgást Rudolf 25 méterről kapu fölé lőtte.

58.perc A vendég csapat cserélt Szécsi helyére Holdampf lépett pályára.

59.perc Bekétől kapta a labdát Nagy Erik majd 18 méterről kapu fölé lőtt.

61.perc Góllá érett a mislenyi fölény Beke szabadrúgása után Hermány elsőre még védeni tudott a kipattanót Racskó értékesítette.

64.perc Hazai csapat cserél Kemény helyére Városi érkezik.

69.perc Rudolf tizenhat-oson belülről veszélyesen gurított középre, de Lantos nagyot mentett.

75.perc Kónya 15 méterről kapu fölé lőtt.

76.perc Rudolf piros lapot kapott.

77.perc Ur egy lecsorgó labdát 13 méterről lőtt mellé.

79.perc Kártik helyett Vámos ékezett a vendég csapatba.

84.perc Kirchner kényszerítőzött Grumiccsal majd 17 méterről nagy erővel lőtt kapura, de Hermány nagy bravúrral hárított.

88.perc Kirchner helyére Gubacsi érkezett.

89.perc Grumic közeli fejesét védte bravúrral Hermány  majd az ismétlést 11 méterről mellé rúgta.

90.perc Beke cselei után a lövése elakadt a védőkben.

90.perc Beke egy kényszerítő után alig hibázta el a kaput.

91.perc Grumic 17 méteres szabadrúgását Hermány hárította.

Véget ért a mérkőzés a meccset megérdemelten nyerte a hazai csapat.