On-line közvetítés a Dorog elleni mérkőzésről

HR-Rent Kozármisleny – Dorogi FC 0-2 (0-0)

Merkantilbank Liga NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Vezette: Farkas T. (Kepe A., Vígh-Tarsonyi G.) tart. j.v.: Berényi T.

HR-Rent Kozármisleny: Horváth D. – Kiss M. (Tóth M. 79.), Lantos, Causic, Varga M. (Gubacsi 60.) – Nagy E., Kocsis – Városi (Wittredi 60.), Kirchner, Beke – Grumic

Dorogi FC: Zima – Kővári, Berkó, Csató M., Bora, Bor, – Tóth M. (Grabant 64.), Mészáros Á., Tomás, Medgyes (Szedlár 87.) – Simon A. (Sitku 80.)

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Gólszerző: Bor 49., Medgyes 85.

Sárga lap: Horváth 48. illetve Tomás 55., Mészáros 84.

A mai mérkőzésen a vendég Dorog piros-fekete mezben, a hazai csapat kék-fekete mezben lép pályára.

Elkezdődött a stadionavató mérkőzés!

2. perc Medgyes iramodott meg a jobb szélen, középre lőtt labdáját kivágták a hazai védők a kapu elől.

5. perc Jobb oldali hazai szabadrúgás érkezett a vendég kapu elé, érintés nélkül hagyta el a játékteret a labda.

6. perc Beke beadása után, Bora mentett nagyot a saját ötösén belül.

7. perc Egy kontra végén Grumic lövését védte Zima.

10. perc Egy kifejelt labdát Nagy E. vett le és lőtte el 17 méterről, kapu fölé.

12. perc Ismét egy hazai gyors támadás, Kirchner passzolt Bekének, akit a beadás pillanatában Berkó szerelt.

13. perc Medgyes vállalkozott távolról, Horváth védett.

14. perc Lantos buktatta Tóthot, a játékvezető csak figyelmeztette, lapot nem adott. A szabadrúgás veszélyesen érkezett a kapunk elé, Grumic fejelte szögletre.

18. perc Bal oldali szabadrúgásunkat Beke végezte el, Simon fejelte ki, ezt Kocsis lőtte rá, de nem találta el jól, így Zima kezében landolt a labda.

20. perc Bor lőtt kapura egy szabadrúgást távolról, kapu mellé ment a lövés és Horváth rajta volt, vetődött, de nem kellett beleérnie.

24. perc Mezőnyben folyik a játék, a vendég csapat indításokkal próbálkozik.

28. perc Tóth elé érkezett egy ívelés, Horváth jól érkezett, de a játékvezető is sípolt, lesen volt a dorogi játékos.

33. perc Mi birtokoljuk többet a labdát, de a Dorog labdaszerzés után gyorsan lendül támadásba.

35. perc Varga indította jól Bekét, aki le is fordul a védőjéről, de az asszisztens lest jelzett.

38. perc Most Kirchner kapott ígéretes labdát, de lesen volt.

38. perc Bor lövését blokkolta Kiss.

39. perc Középről a vendég kaputól 18 méterre jutunk szabadrúgáshoz.

40. perc Grumic lövése a sorfalon csattant, a kipattanót Kocsis rúgta kapura, Zima védett.

42. perc Városi távoli lövése nem jelentett veszélyt, nem találta el jól.

Vége az első félidőnek.

Elkezdődött a második játékrész.

47. perc Beke elől a kapujából kiérkező Zima rúgta el a labdát.

48. perc Simon ment a kapusunkkal szemben, kicselezte Horváth elütötte. Sárga és tizenegyes.

49. perc Bor értékesítette a büntetőt, vezet a Dorog.

53. perc Kiss jobb oldali beadása lecsúszott a lábáról, így Zima hozhatja játékba a labdát.

55. perc Tomás kapott sárgát, Beke buktatásáért.

55. perc Kirchner lőtte egyből kapura a szabadrúgást, Zima védte.

57. perc Kocsis jobb oldali szabadrúgása hosszan érkezett Zima kapuja elé, érintés nélkül ment ki a labda az alapvonalon.

59. perc Kirchner lövése vágódott le Berkóról.

60. perc Változtatunk kettős cserével egy támadóbb csapatszerkezetben folytatjuk. Városi és Varga helyére Wittrédi és Gubacsi érkezett.

64. perc Cserél a Dorog is, Tóth M. helyére Grabant érkezett.

66. perc Wittrédi szögletét fejelték ki a dorogi védők.

68. perc Ismét két hazai szöglet, de gól egyikből sem született.

71. perc Kiss beadása ismét mélyre sikeredett, így Zima sétál az ötösre elvégezni a kirúgást.

76. perc Kichner indítását fogta Zima a kapujából kiérkezve.

77. perc Bor távoli próbálkozását tolta léc fölé Horváth.

79. perc Harmadik cserénket is kihasználjuk Kiss helyére érkezett Tóth M.

80. perc Dorogi csere Simon helyett Sitku a pályán.

81. perc Beke most a jobb oldalon, de az indítás hosszú neki.

82. perc Egy gyors kontra végén Grabant lövését hárította Horváth, a levágódót Gubacsi rúgta ki.

84. perc Labdaelrúgásért Mészáros kapott sárgát.

85. perc Ismét egy dorogi kontra és gól. Medgyes húzta el Horváth mellett és gurított a kapunkba 0-2.

87. perc Cserél a Dorog a második gólszerző Medgyesi helyére Szedlár érkezik.

89. perc Wittrédi keresztlabdáját Kirchner vette le és lőtte fölé.

90. perc 3 perc a hosszabbítás.

91. perc Beke próbálta elrúgni a kiérkező Zima mellett a labdát, de elakadt a hálóőrben.

Vége a találkozónak. Sajnos a stadionavató nem sikerült jól, de reméljük sok kellemes pillanat és mérkőzés vár még ránk. Hajrá Kozármisleny!