HR-Rent Kozármisleny – Budaörs 0-6 (0-3)

Merkantil Bank Liga NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Vezette: Szabó Zs. (Bornemissza N., Garai P.) tart.j.v.: Dolnegó B.

HR-Rent Kozármisleny: Helesfay D. – Milutinovic, Causic, Racskó, Kocsis – Gubacsi (Kismárton 75.) – Kemény, Kirchner, Grumic (Menyhei 83.), Varga M. – Tóth M. (Szekszárdi 65.)

Vezetőedző: Szanyó Károly

Budaörs: Horváth G. – Wild (Menyhárt 63.), Kinyik, Tányéros Á., Papp M. – Petró, Sajbán Miklós, Stieber A., Sajbán Máté – Horváth R. (Csobánki 75.), Deli (Árvai 68.)

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Kinyik 13. 42., Stieber A. 16., Sajbán Máté 52., 57., Horváth R. 74. percben.

Sárga lap: Varga M. 51., Causic 68., Kemény 73., Grumic 80., Racskó 84. illetve Papp M. 66., Menyhárt 79. percben.

A házigazda HR-Rent Kozármisleny csapatában továbbra is sok hiányzó nehezítette a munkát és a kezdőcsapat összeállítását.

Pajor Imre a múlt heti kiállítás után 1 meccses eltiltását tölti, sérülés és betegség miatt hiányzó: Kiss M., Lantos, Városi, Beke, Nagy E. és Ipacs, utóbbi kettő labdarúgónk lázas betegséggel bajlódtak.

Elkezdődött a mérkőzés, a mai napon mi kék-fekete, a vendég csapat tiszta fehér mezben lépett pályára.

1. perc Hosszú indítás Papp felé, Milutinovic szerelte, szöglet után Papp lőtt távolról, de ez nem jelentett veszélyt kapunkra.

5. perc Kirchner egy csel után lövésre szánta el magát, de lecsúszott a lábáról, vendég kirúgás következik.

7. perc Mezőnyben folyik a játék.

10. perc Mindkét csapat játékában apró pontatlanság van, nem sikerülnek a passzok, így nem alakul ki helyzet egyik kapu előtt sem.

12. perc Vendég szöglet után Racskó fejelte ki ismét szögletre.

Vezet a Budaörs.

13. perc  A második sarokrúgás veszélyesen érkezett a 11 pontra, ahol Kinyik egyedül volt és zavartalanul fejelt a bal sarokba. 0-1

15. perc Vitatható eset, Petró esett el a 16-on belül, a játékvezető büntetőt ítélt.

16. perc Stieber higgadtan gurított a bal alsó sarokba és növelte a vendégek előnyét. 0-2

18. perc Kirchner szabadrúgását fejelte vissza Kocsis a kapu elé, Horváth szerezte meg a labdát.

20. perc Ismét veszélyben forgott a kapunk, Papp bal oldali beadása ment el a kapu előtt, Kocsis mentett a hosszún érkező Petró elől.

21. perc Egy jobb oldali szabadrúgást csúsztatott meg Tányéros ami ismét centikkel ment el a kapunk mellett.

24. perc Petró távolról kapásból ellőtt egy felpattanó labdát, Helesfay a léc alól tolta a kapu fölé.

26. perc Sajnos csapatunkat megfogta a két gyorsan bekapott gól és egyenlőre nem találtunk még magunkra.

33. perc Kirchner lőtt ismét, de kaput ez a lövés sem talált.

37. perc Grumic indította Keményt, akit a 16-on belül Sajbán Miklós szerelte.

39. perc Kocsis tekert kapura egy jobb oldali szabadrúgást, Horváth húzta le.

42. perc Vendég szöglet után Grumic felszabadítása nem sikerült, Kinyik elé került aki kapásból bevágta a jobb alsó sarokba maga második, csapata harmadik gólját. 0-3

Vége az első félidőnek, nincs hosszabbítás.

Elindult a második játékrész.

48. perc Egy rövid sarokra érkező szögletünket rúgta ki a vendég védő.

49. perc Egy jobb oldali beadást Sajbán Máté fejelte kapura, Helesfay védett nagyot.

51. perc Varga kapott sárgát Wild lerántásáért.

52. perc Újabb vendég gól. Szöglet után Helesfay érkezett a kapuból, de Tányéros megelőzte és a kapuba fejelt. 0-4

56. perc Újabb gól, Stieber vállalkozott váratlan lövéssel és Helesfay nem tudott hárítani. 0-5

62. perc Wildet kell ápolni.

63. perc Le is kell cserélni, helyette Menyhárt a pályán.

66. perc Papp kapott sárga lapot.

67. perc Cserélünk Tóth M. helyett érkezik Szekszárdi és cserél a vendég csapat is Deli helyett Árvai lép pályára.

69. perc Sárgát kapott Causic.

70. perc Szekszárdi távoli lövése vágódott szögletre egy védőről.

71. perc Keményt buktatták, büntető következik.

72. perc A sértett hajtotta végre a büntetőt, és sajnos kapu fölé rúgta a labdát, továbbra sincs hazai gól.

73. perc Kemény kapott sárga lapos figyelmeztetést.

75. perc Egy bal oldali beadás után Horváth volt szabadon és közelről berúgta a csapata hatodik gólját. 0-6

75. perc Cserél ismét mind a két csapat a gólszerző Horváth helyett Csobánki a pályán, nálunk Gubacsi helyett Kismárton lépett pályára.

79. perc Menyhárt kapott sárga lapot.

80. perc Varga szabadrúgása pattant meg a sorfalon, de Horváth még elérte, így ő hozza játékba.

80. perc Grumic is besárgult.

82. perc Causic ugratta ki Grumicot, de lesen volt.

83. perc Utolsó hazai csere Grumic helyett Menyhei érkezett.

84. perc Egy újabb hazai sárga, ezúttal Racskó kapta.

2 perc hosszabbítás.