HR-Rent Kozármisleny – Balmazújváros 1 -3 (0-1)

Merkantil Bank Liga NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Vezette: Böcskei B. (Farkas B., Kis Z.) tart.j.v.: Barna Gábor

HR-Rent Kozármisleny: Helesfay D. – Kiss M., Lantos, Racskó, Varga M. – Nagy E., Causic. – Pajor, Kirchner, Kemény – Grumic

Vezetőedző: Szanyó Károly

Balmazújváros: Szécsi – Bokros, Rus, Tamás L., Virág – Bódis – Heffler N., Sigér, Farkas B., Vajda S. – Kovács Á.

Vezetőedző: Feczkó Tamás

A házigazda együttes sérülés miatt nélkülözni kényszerül Szekszárdi Tamást, Beke Péter, Városi Viktort és Kocsis Adriánt, így mondhatni erősen tartalékos összeállításban lép pályára a feljutásért harcoló Balmazújváros ellen.

Elkezdődött a mérkőzés

4.perc Tamás L. fejelt kapu mellé Farkas B. szöglete után.

24.perc Jobboldali hazai beadás után Grumic fejelt kapura, de a vendég kapus könnyedén hárított.

27.perc Vendég távoli lövést Helesfay szelídített meg.

34.perc Hazai csapat kényszerű cserét hajtott végre. Kiss helyére Milutinovic lépett pályára.

39.perc Causic távoli lövése elkerülte a kaput.

41.perc Vajda 20 méteres lövése kapu fölé vágódott.

45.perc Megszerzi a vendég csapat a vezetést, Sigér a gólszerző.

Vége az első félidőnek.

Elkezdődött a második félidő.

47.perc Kovács kapura tartó lövését blokkolta a védelem.

53.perc Duplájára növelte előnyét a vendég csapat. A gólszerző Tamás László.

56.perc Nagy Erik sarokra tartó lövését Szécsi  bravúrral hárította.

60.perc Bódis a vendégek játékosa sárga lapot kapott.

62.perc Milutinovic távolról lőtt kapu mellé.

62.perc A vendég csapat cserélt, Kovács  helyére Fekete lépett pályára.

65,perc Fekete Ádám 15 méterről lőtt kapu fölé.

69.perc Hazai csapat cserélt Causic helyére Tóth lépett pályára.

69.perc Felszabadítani igyekvő védő csapattársa kezére rúgta a labdát, de a játékvezető sípja néma maradt.

71.perc Farkas szabadrúgását Helesfay tolta ki a felsőből.

76.perc Büntetőhöz jutott a Hazai csapat amit Kemény értékesített.

76.perc Sárga lapot kapott a hazai játékos Tóth Márk.

78.perc Vendég csapat megszerezte harmadik találatát, egy szabadrúgást értékesített 24 méterről Farkas Balázs.

80.perc Vendég csapat kettőt cserélt Farkas helyére Belényesi lépett és Heffler helyett Vólent állt be.

87.perc Vendégek egy beadást követően kis híján megszerezték a negyedik góljukat Vólent lőtt fölé.

87.perc A hazai csapat cserélt Nagy Erik helyére Marton Viktor állt be.

93.perc Vendég csapat veszélyeztetett Vajda lövését hárította Helesfay.

93.perc Kemény lőtt kapura, de a labda elkerülte azt.