Vezette: Takács J. (Takács G., Kiss B) Tart. j. v.: Karakó F.

Szigetszentmiklós: Sánta –  Jakovljevic, Balogh, Kornis, Deutsch –  Barna, Kvekveskiri –  Sipos,  Khous (Csikortás 67.), Kollega (Heinemann 91.) – Takács T. (Kozma 89.)

Vezetőedző: Prisztai Viktor

Kozármisleny: Holczer – Kiss M., Fellai (Vituska 70.), Petrók, Vattai (Varga B. 38.) – Kovács T., Fenyvesi – Fitos, Oláh, Nagy K. (Cziráki 55.) – Tóth D.

Vezetőedző: Eduardo Almeida

Gólszerzők: Takács T. 15 és 53. percben.

Sárga lap: Kornis 42., Barna 73. illetve Oláh 59., Cziráki 65., Kovács T 73. percben

Jó formában lévő csapatunk győzelmi reményekkel utazott Szigetszentmiklósra, ahol a kiesés elől menekülő gárda várt ránk.

A 6. percben Takács T. kapott remek kiugratást, majd éles szögből 6-7 méterről nagy erővel lőtt kapu fölé.

A 7. percben Kollega került nagy helyzetbe, de 8 méterről kapu mellé lőtt.

A 15. percben góllá érett a hazaiak fölénye. Jobb oldalon zajlott a hazaiak támadása, melynek végén középre adás után Takács T. nagyon tisztán fejelt a hálóba. 1-0.

A 18. percben Kollega indult meg és kapta a labdát, majd 10 méterről, kapusunk felett át akarta emelni a labdát. Holczer beleért a próbálkozásba, de így is csak alig ment fölé a labda.

A 26. percben szigetszentmiklósi szöglet után Balogh alig fejelt mellé.

Az első játékrészben egyértelműen a hazaiak akarata érvényesült és örülhettünk, hogy 1 gólos hátránnyal megúsztuk ezt a félidőt. Legtöbb fejfáját két egykori játékosunk: Takács T. és Kollega K. okozták, előbbinek a fejesével jutott vezetéshez a házigazda.

A félidő végén már magához tért együttesünk, de komolyabb helyzetig nem sikerült eljutni, inkább csak lehetőségig.

Sajnos a második játékrész sem kezdődött ideálisan, hiszen már az elején megduplázta előnyét az SZTK.

Az 53. percben szabadrúgást íveltek a kapunk elé, amely után Takács T. 5 méterről fejelt a mislenyi hálóba. 2-0.

A 61. percben egy beadás, mintha szigetszentmiklósi kezet ért volna, de a játékvezető nem fújt.

A 79. percben ismét Kollega került helyzetbe, nagyszerű labdát kapott a 16-oson belül, majd egy szép cselt bemutatva 12 méterről lőtt, de Holczer nagy bravúrral hárítani tudott.

A 81. percben Kiss M. két védő között vitte be a labdát a 16-oson belülre, majd 15 méterről lövésre vállalkozott, de a labda kevéssel a kapu fölé szállt.

A 83. percben fellazuló védelmünk mellett Takács T. került gólhelyzetbe, de 10 méterről fölé lőtt.

A 87. percben Kvekveskiri 22 méterről lőtt, Holczer magabiztosan hárított.

A találkozót teljesen megérdemelten nyerte meg a hazai csapat, amely sokkal több helyzetet tudott kialakítani.

Prisztai Viktor: Megérdemelten győztünk, amely akár nagyobb különbségű is lehetett volna. Boldog vagyok, mert végre újra átérezhettük a sikert, illetve bemutatkozott Kozma Milán, csapatunk saját nevelésű, fiatal játékosa.

Eduardo Almeida: Nehéz mérkőzésre számítottam, és ez be is igazolódott. A Szigetszentmiklós jó csapat, mi pedig ezúttal gyengébbek voltunk, és azt kell mondjam, sajnos a hazaiak győzelme megérdemelt.