Vezette: Takács J. (Demeter J., Galán R.)

Csákvár: Gelei – Ambrus, Racskó, Burucz, Hajdú – Domján, Csordás, Domokos, Imrik (Ódé 53.) – Vinicius (Molnár Cs. 74.) , Bondarenko (Rigó 86.)

Kozármisleny: Sólyom – Fenyvesi, Kovács T., Nagy J., Vég – Szabó B. – Karacs (Zsdrál 46.), Birtalan (Boda 68.), Nagy D., Bjelanovic – Városi (Berdó 73.)

Gólszerző: Burucz a 6. percben.

Sárga lap: Imrik 18., Domján 67., Bondarenko 74. illetve Boda 83. percben.

Csapatunkból eltiltás miatt hiányzott Fellai József továbbá sérülés miatt Fröhlich Roland és Erős Csaba sem állt rendelkezésre.

Fenyvesi és Városi viszont letöltötte eltiltását, mindketten a kezdőcsapatban kaptak lehetőséget.

A 6. percben hazai szögletet követően Burucz 7 méterről fejjel juttatta kapunkba a labdát. 1-0.

8. percben Fenyvesi ígéretesen lépett be a hazai 16-oson belülre, de sajnos szerelni tudták.

A 21. percben Imrik jobb oldali beívelése után Bondarenko fejelt kapura, de Sólyom bravúrral hárított.

A 30. percben Szabó B. jó ütemben ugratta ki Bjelanovicot, aki hosszan vette át a labdát, így oda lett a kínálkozó lehetőség.

A 38. percben Imrik lövését fogta a mislenyi hálóőr.

A szünetben Szabó Zsolt cserélt, Karacs helyére Zsdrál érkezett.

54. percig kellett várni az első kapu fele tartó lövésre, ekkor Vég vette célba Gelei kapuját de lövése szögletre vágódott.

A 66. percben Domján lövése vágódott szögletre védőinkről.

60. percben formás támadást vezettünk, Zsdrál jobb oldalról beadta a labdát, Városi 5 méterről kapu mellé lőtt.

67. Nagy Dominik szabadrúgást adott be középre, de sajnos lemaradtak róla támadóink.

84. percben a csereként beállt Molnár Cs. vezette a labdát kapusunkra, a hazai játékos 12 méterről lőtt, de  Sólyom nagy bravúrral, lábbal hárított.

A Csákvár zsinórban negyedik mérkőzését nyerte meg. Sajnos a mai nap, nem volt átütőerő csapatunkban, nem nagyon jelentettünk veszélyt a hazaiak kapujára.

Vasárnap Pakson lesz lehetőség javítani, ott már nem hibázhatunk, mindenképpen meg kell szerezni a 3 bajnoki pontot.

Szabó Zsolt: Úgy látszik, ha Mislenyből kitesszük a lábunkat, problémáink vannak. A kilencven percből nyolcvanat meddő mezőnyfölényben futballoztunk végig, de sajnos nem volt éle a támadójátékunknak, rúgott gól nélkül pedig ugyebár nem lehet meccset nyerni.