Merkantil Bank Liga NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

Vezette: Barna G. (Kepe A., Kis Z.) tart.j.v.: Kovács J. Z.

Vác FC: Halasi – Hegedűs Cs., Dlusztus, Görgényi, Gulyás M. – Tóth G. (Nagy R. 82.), Zsolnai (Tóth F. 90.) – Niedermüller, Tóth G., Major – Balajti (Rása 79.)

Vezetőedző: Nagy Tibor

HR-Rent Kozármisleny: Horváth D. – Milutinovic, Causic, Gubacsi, Kocsis – Pajor, Nagy E., Kirchner, Varga M. (Wittrédi 46.) – Kemény, Grumic

Vezetőedző: Szanyó Károly

Gólszerzők:Dlusztus 26., Balajti (11-esből) 32., 76. illetve Grumic 19., 84. percben.

Sárga lap: Gulyás M. 42., Major 67. illetve Causic 51. percben.

A 9. percben Causic szabadrúgást ívelt fel, az akció végén lövéssel zártunk, de a labda kapu mellé ment.

A 14. percben Kirchner lőtt kapura, de Halasi könnyedén hárított.

A 16. percben a tizenhatos sarkáról Gulyás M. végezhetett el szabadrúgást, a labda a kapufa mellett hagyta el a játékteret.

A 19. percben Kocsis végzett el szabadrúgást, amit végül Grumic közelről lőtt a hálóba. 0-1.

A 20. percben Gulyás M. szögletét Dlusztus fejelte kapura, de Horváth D. hárított.

A 26. percben Gulyás újabb szögletét Dlusztus bólintotta a mislenyi hálóba. 1-1.

A 32. percben Hegedűs ellen szabálytalankodtunk a tizenhatos sarkánál, a büntető területen belül, a játékvezető 11-est ítélt. Balajti állt a labda mögé és értékesítette a lehetőséget. 2-1.

A 40. percben Major beadása okozott zavart a kapunk előtt, de az akció végén Horváth D. rávetődött a labdára.

A 48. percben a csereként beállt Wittrédi szépen elfektette a hazai védőket, már a kapus is térden volt, de lövése kapu mellé ment. Nagy helyzet volt!

Az 58. percben Tóth G. lövése kapu fölé szállt.

A 61. percben mislenyi szöglet után Gubacsi közelről az oldalhálóba fejelt.

A második félidőben ugyan hátrányban voltunk, de sokat tettünk az egyenlítésért, aminek sajnos nem lett meg az eredménye, sőt a hazaik szereztek újabb gólt.

A 76. percben Balajti kapott labdát majd védője szorításában 35 méterről bravúros mozdulattal Horváth D. fölött a hálóba lőtt. 3-1.

A 84. percben Wittréditől kapott átadást Grumic, aki 13 méterről lőtt a váci kapuba. 3-2.

Sajnos ez a gól csak a szépítésre volt elég, a remélt pontszerzés elmaradt.

Tudtuk, hogy nem lesz könnyű dolgunk, a sok sérültünk és hiányzónk ellenére is sikerült megszereznünk a vezetést, igaz rövid időn belül két pontrúgásból fordított a hazai csapat.

A második félidőben nagy energiákat mozgósítottunk az egyenlítésért, de Vác otthon tudta tartani a 3 pontot.

Nagy Tibor: Nyertünk, és most ez volt a legfontosabb, ezért örülhetünk.

Szanyó Károly: Az első és legfontosabb, hogy sokkal jobban játszottunk mint egy héttel ezelőtt. Sokadik, szöglet utáni gólunkat megint megkaptuk, amire készültünk, amit videóztunk, ami papíron le is van írva a játékosoknak. Felhívjuk a játékosaink figyelmét, hogy pontosan kinek mi a feladata. Nem sokkal az egyenlítő gól után elkövettünk egy buta szabálytalanságot, a 16-os sarkánál lerántottuk az ellenfélt, amely után a büntetőből megfordította a Vác az eredményt. A második félidőben mentünk az eredmény után, ugyan nem volt benne minden pillanatban, hogy egyenlítünk, de akadtak gólszerzési lehetőségeink és mentünk és akartunk. 2-1-nél volt egy nagy gólhelyzetünk, ha azt belőjjük talán kapunk egy lökést és a győzelemért játszhattunk volna, ez helyett mi kaptunk egy nagyon szépen kivitelezett extra gólt, amire már csak szépítéssel tudtunk válaszolni.