Dunaharaszti – HR-Rent Kozármisleny 0-5 (0-1)

Vezette: Jakab G. (Horváth Z., Bertalan D.)

Dunaharaszti: Kalmár – Méder, Keszthelyi, Rétsági, Márton (Kovács G. 46.) (Kertész 70.) – Dabasi, Farkas, Rebecsák, Szmola (Vitányi 82.) – Kaizer, Mészáros

Vezetőedző: Króner Péter

HR-Rent Kozármisleny: Helesfay D. – Kiss M., Fellai, Lantos, Kocsis – Kovács T., Fenyvesi (Zsebe 74.) – Gránicz (Sinanovic 61.), Ihrig-Farkas (Kirchner 72.), Beke – Nagy K.

Gólszerzők: Nagy K. 47., 53., Kocsis 89., Kirchner 90., Sinanovic 92. percben.

Sárga lap: Ihrig-Farkas 50. percben.

Már szombaton kiderült, hogy NB III-as labdarúgóink megnyerték a bajnokságot, amihez itt is gratulálunk, de ettől függetlenül vasárnap újabb bajnoki mérkőzés várt a Németh Zsolt vezette együttesre, amelyet komolyan vettek a játékosok.

Az 1. percben Gránicz jobb oldali beadása után Nagy K. 7 méterről alig fejelt mellé.

A 2. percben Kocsis szöglete után visszakerült elé a labda, amit kapura lőtte, de Kalmár hárított.

A 15. percben Ihrig-Farkas szépen játszotta magát tisztára, de beadása pontatlan lett.

A 18. percben Ihrig-Farkas labdájával Gránicz ment el a jobb oldalon, de beadását Beke elől kivágták a védők.

A 24. percben Bekétől kapott labdát Nagy K. aki remekül tálalt Gránicz elé, de őt szerelték a védők.

A 25. percben Kocsis szabálytalankodott a 16-osunkon belül, a megítélt büntetőt Helesfay bravúrosan hárította.

A 27. percben Gránicz ment el remekül a jobb szélen, de beadása hosszúra sikerült.

A 38. percben hazai bedobás után fejjel készítették le a labdát lövésre, de az akció végén a lövést Helesfay magabiztosan védett.

A 39. percben Beke a hazai 16-oson belül átemelte védőjét, akinek a kezéhez ért a labda, de a játékvezető sípja néma maradt.

Az első félidő hosszabbításában, a 47. percben Kocsis szöglete az egyik védőről a kapu felé pattant, amit Kalmár bravúrosan kiütött, de Kocsis elé, akivel szemben szabálytalankodtak így a játékvezető jogosan büntetőt ítélt. A 11-est Nagy K. magabiztosan értékesítette. 0-1.

Bajnokcsapathoz méltóan kezdett a HR-Rent Kozármisleny, már a találkozó elején megvoltak a helyzetek, de csak a szünet előtt sikerült betalálni, így mislenyi előnnyel ért véget a játékrész.

Az 53. percben Beke remekül tálalt Gránicz elé, aki átívelt a hosszúra Ihrig-Farkas elé aki szépen készítette le a labdát Nagy Krisztiánnak, támadónk pedig duplázott. 0-2.

A 60. percben Nagy K. szerzett labdát a hazai 16-oson belül, majd Ihrig-Farkas játszotta meg, aki a hálóba lőtt, de sajnos az asszisztens szabálytalannak ítélte meg a labdaszerzést.

A 65. percben Sinanovic 15 méteres lövését védte Kalmár.

A 66. percben nagyon szép támadás végén Kovács T. elől mentettek az 5-ösön.

A 80. percben szép mislenyi akció végén Kirchner 17 méterről alig lőtt kapu fölé.

A 86. percben Zsebe 18 méterről leadott lövését hárította a hazai hálóőr.

A 89. percben újabb szép támadás végén Nagy K. tálalt Kocsis elé, aki 8 méterről a kapuba lőtt. 0-3.

A 90. percben pazar összjátékot követően Beke került ziccerbe, de önzetlenül Kirchner elé passzolt, aki 6 méterről higgadtan a kapuba helyezett. 0-4.

A 92. percben újabb mislenyi csiki-csuki melynek végén Sinanovic az alapvonal közeléből szerezte meg az 5. gólunkat. 0-5.

Nem kérdés, hogy a jobb csapat nyerte meg a találkozót, az utolsó 3 perc eseményei alapján fölényesen!

GRATULÁLUNK az újabb szép sikerhez!

Németh Zsolt: Kértem a játékosoktól, hogy bajnokként lépjenek pályára és bajnokhoz méltóan játszunk. Egy jól felkészített Dunaharaszti ellen tudtunk nyerni, ami a korábbi mérkőzéseken eddig nem sikerült még. A második félidőben nagyon jól játszottunk, szebbnél szebb gólokat lőttünk. Azt kértem a játékosoktól, hogy legyünk alázatosak a játékhoz, hiszen a mi korábbi eredményeinknek ez volt az alapja és fontos volt most is. A bajnoki címet megszereztük, de szeretnénk még minél több további győzelmet szerezni a hátralévő 5 fordulóban is. Gratulálok a játékosoknak a bajnoki címhez és köszönöm a stábom munkáját. Úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertük meg a bajnokságot.