Vezette: Mód I. (Radák L., Nagy A.)

Kozármisleny: Sólyom – Pókos (Cziráki 46.), Gajág, Lantos, Kocsis – Kovács T. – Beke, Nagy E., Lauer (Kirchner 74.), Nagy K. – Puskás (Schmidt 67.)

Orosháza: Könyves – Bozsóki, Szabó N., Makra, Sajti – Ferenczi, Füredi – Kránitz (Libor 59.), Juhász (Tóth L. 77.), Styecz – Nikolic

Játékos-edző: Makra Zsolt

Gólszerzők: Gajág 48., Beke 55., Makra (öngól) 57., Lauer 59., Lantos 83., Nagy K. 85. percben.

Kiállítva: Ferenczi 49. percben.

Sárga lap: Kirchner 74. illetve Nikolic 29., Kránitz 42., Makra 47. percben.

A múlt heti maglódi vereség után csapatunk szerette volna kiköszörülni a a csorbát.

A 3. percben Nagy E. az alapvonalról középre adott labdáját Puskás alig fejelte fölé.

A 6. percben Puskás kapott egy hosszú indítást, majd a 16-oson belül a védők szorításában elesett.

A 10. percben labdavesztés után 100%-os helyzetben lépett ki a vendégek játékosa Kránitz, Sólyomra vezette a labdát, de kapusunk nagy bravúrral hárított.

A 11. percben Puskás lövését hárította a vendég kapus.

A 15. percben Nagy K. középre lőtt szabadrúgása után a lecsorgó labdát Kovács T. lőtte kapura, de Könyves nagy bravúrral hárított.

A 17. percben Nagy K. cselezett befele, majd lövése fölé-mellé szállt.

A 19. percben ismét Nagy K. vállalkozott lövésre, de ezúttal is célt tévesztett.

A 23. percben Lauer-Beke-Lauer összjáték után a mislenyi csapatkapitány lőtt kapu fölé.

A 27. percben Nagy E. az alapvonalnál szerzett labdát, visszapasszolt Nagy Krisztiánnak, akinek a sarokba tartó lövését a vendég kapus hárította.

A 35. percben Nagy E. lövését ártalmatlanította az orosházi kapus.

A 38. percben Nagy K. kapott kiugratást, majd lövése a kapu előtt elment, Beke kis híján elérte.

A 42. percben Nagy K. 18 méterről leadott középre tartó szabadrúgását védte Könyves.

Görcsösen kezdte csapatunk a találkozót, egyértelműen fölényben játszottunk, de csak lehetőségig, helyzetig jutottunk, nem sikerült ekkor még gólokat szerezni. A vendégek szinte végig védekeztek, csak elvétve jutottak el a mislenyi kapu elé. A 10. percben viszont Sólyom bravúrjára volt szükség, amikor az egyedül kilépő Kránitz kísérleténél mentett.

Jól kezdődött a 2. félidő együttesünk számára, hiszen a 48. percben Kocsis Adrián szabadrúgását még bravúrral hárította Könyves, a kipattanót Lantos középre lőtte Gajág pedig közelről pofozta a hálóba a labdát. 1-0.

A 49. percben megfogyatkoztak a vendégek, Ferenczi a földön fekvő Bekét megtaposta amiért a játékvezető kiállította.

Az 55. percben Beke látványos cselsorozata után bal lábbal volt eredményes. 2-0.

Az 57. percben kozármislenyi  után Nagy E. kapta a labdát, középre lőtt labdájába Makra szerencsétlenül ért bele, amely után a labda a vendég kapuba került. 3-0.

Az 59. percben Lauer 25 méterről vállalkozott lövésre, a levegőben szitáló labda becsapta a kapust és a hálóba csapódott. 4-0.

A 60. percben Lauer parádésan ugratta ki Czirákit, aki középre passzolt Nagy Krisztiánnak, de játékosunk ajtó-ablak helyzetben hibázott.

A 81. percben Nagy E. ugratta ki Nagy K-t, aki élesen keresztbe lőtte a kapu előtt.

A 83. percben Kocsis szöglete után Lantos bólintott az Orosháza kapujába. 5-0.

A 85. percben Nagy K. szép cselek után játszotta magát tisztára, majd a végén a bal felső sarokba bombázott. 6-0.

A 87. percben Cziráki nagy helyzetben lőtt kapu fölé.

A második félidő elején szerzett korai gól jót tett a csapatnak, amely után felszabadultak a játékosok és ilyen arányban is teljesen megérdemelt győzelmet arattunk az Orosháza ellen.

Németh Zsolt: A múlt heti maglódi mérkőzés még bennünk volt, ez miatt görcsösen kezdtük a találkozót. Az első félidőben is megvoltak a helyzeteink, végig mi domináltunk. A második félidőben nagyobb sebességi fokozatba kapcsoltunk, mindenképpen győzni szerettünk volna és úgy gondolom, hogy teljesen megérdemelt győzelmet arattunk. Örülök hogy sikerült győznünk, elismerésem a játékosoknak, hogy a múlt heti pofonból fel tudtunk állni. Mindig a következő feladatra készülünk, így már a Dunaharaszti elleni mérkőzés lebeg a szemünk előtt.

Makra Zsolt: Nem mi voltunk a találkozó esélyese, ennek szellemében megpróbáltunk szervezett védekezésből kontrákra építeni. Az első félidőben ez még működött is, sőt volt egy nagy helyzetünk, amiből gólt szerezhettünk volna. A második félidő elején bekapott gól, majd a kiállítást követően “kivégeztük” magunkat, onnantól kezdve már csak a mérkőzés gólaránya volt a kérdés.