Kozármisleny – Dunaújváros PASE 2-0 (1-0)

Vezette: Kulcsár K. (Kispál R., Kovács II. G.) Tart. j.v.: Barna G.

Kozármisleny: Helesfay D. – Vég, Fellai, Vattai, Szabó B. – Schneider (Imrő 74.), Turi, Nagy E., Reitz (Tar 75.) – Tóth A., Pap R. (Németh A. 83.)

Dunaújváros PASE:  Bartus – Oroszi, Hajdók, Szauter, Galambos – Ato (Jakab 46.), Sáfár (Tóth T. 46.), Micskó, Perovic (Hosszú 57.) – Sitku, Birtalan

Vezetőedző: Dobos Barna

Gólszerzők: Pap R. 36., Vég (11-esből) a 81. percben.

Sárga lap: Nagy E. 40., Vég 67., Tar 88. percben.

A hétvégi Vasas elleni nagyon fontos bajnoki mérkőzés előtt Liga Kupa meccset játszott csapatunk.

Mindkét együttesben főképp olyan játékosok kaptak lehetőséget, akik a bajnoki mérkőzéseken kevesebbet szerepeltek. Csapatunkban ezúttal öt U21-es labdarúgó is pályára lépett ketten a kezdőben, hárman pedig csereként.

A 36. percben Nagy E. szép csellel ment el a szélen, majd középre adott labdáját Pap R. a jobb alsó sarokba lőtte. 1-0.

A 81. percben Vég Bence végezte el a hazai csapat 11-esét, majd a kapus mozgásával ellentétesen lőtte a labdát a hálóba. 2-0.

Az előző mérkőzésekhez képest, a helyzetekből kettőt sikerült értékesíteni, amely elégségesnek bizonyult és győztesen hagytuk el a játékteret.

A gólok mellett további helyzeteket alakítottunk ki, köztük kétszer a kapufát is eltaláltuk.

Összességében teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.

A Dunaújváros veresége azt is jelenti, hogy a Liga Kupa E csoportjából már nem juthatnak tovább – ellenben csapatunknak még van erre esélye.