Kozármisleny: Sólyom – Kiss M., Fellai, Vattai, Fenyvesi – Kovács T., Nagy E. (Szabó B.) – Cziráki (Fitos), Kovács D. (Tóth D.), Nagy K. (Vituska) – Oláh (Varga B.)

Vezetőedző: Eduardo Almeida

Gólszerzők: Cziráki, Oláh, Tóth D., Varga B.

Végig csapatunk akarata érvényesült a mérkőzésen az NB III-as Komló ellen.

A 20. percben Oláh nagyszerűen mozgott üres területbe, majd szépen középre centerezett, Cziráki pedig bal lábbal szerzett vezetést. 1-0.

A 43. percben Fellai remek indítását Oláh vette le mellel, majd kapura fordult, lövésébe Herbert még beleért, de hárítani már nem tudott. 2-0.

A második félidőben pályára lépett a frissen igazolt Tóth Dániel, aki azonnal élt is a lehetőséggel és néhány perc eltelte után egyből gólt szerzett. 3-0.

A 4. mislenyi gólban is komoly érdemei voltak Tóth Dánielnek, lövését Herbert csak kiütni tudta Varga Bence pedig jól érkezett és beállította a 4-0-ás végeredményt.

A mai edzőmeccs után lényegesen nehezebb feladat vár a csapatra pénteken, amikor Szombathelyen a Haladás otthonában lépnek pályára Sólyom Csabáék.