Az alábbi táblázatban a kis korosztályos utánpótlás... (A bejegyzés folytatása)

Utánpótlás információk

A Kozármisleny FC kis korosztályos utánpótlás csapatainak... (A bejegyzés folytatása)

U11 – Nemzetközi torna Kozármislenyben

Vasárnap folytatódott a négy csapatos nemzetközi torna sorozat, melynek ezúttal Kozármisleny adott otthont. A mérkőzéseket párhuzamosan játszották a csapatok a centerpályán kialakított 2 keresztpályán 7+1-es létszámmal. Első mérkőzésünket a Babic&Krapan Akadémia ellen játszottuk,ahol küzdelmes mérkőzésen 4-3 arányban ellenfelünk nyert. Góllövőink:... (A bejegyzés folytatása)

Gerhard Wermink: „Holland szakember folyamatos jelenléte várható Kozármislenyben”

A Kozármislenyben... (A bejegyzés folytatása)

Gerhard Wermink az FC Twentétől Kozármislenybe érkezett

A két klub közötti... (A bejegyzés folytatása)

Rákóczy Gábor: “Kozármisleny legnagyobb erénye az emberséges közeg…”

Rákóczy Gáborral a Kozármisleny utánpótlás labdarúgó csapatainak eddigi szakmai vezetőjével beszélgettünk,... (A bejegyzés folytatása)

pecsinapilap.hu – A holland modell Kozármislenyben

Négy napos szakmai túrán vett részt a Kozármisleny NB II-es labdarúgóinál Michal Jansen és Gerhard Wermink, a Twente utánpótlás akadémiájának vezetője és egyik edzője.... (A bejegyzés folytatása)

U10 – Újvidéken járt a csapat

A hétvégén U10-es korosztályunk Újvidéken szerepelt. 6 csapat részvételével 5 + 1-es létszámmal, műfüves kispályán játszottunk. Eredmények: FUNTANA (horvát) – KOZÁRMISLENY 2-0 FK BOLESNIKOV (szerb) – KOZÁRMISLENY 4-0 A csoportban 3. helyen végeztünk és ezért a másik csoport harmadik helyezettjével... (A bejegyzés folytatása)

U11 – Bronzérem Újvidéken

Két szerb, két horvát és egy-egy román ill. magyar csapat részvételével keresztpályás tornát rendezett az F.K. „prof. Bolesnikov egyesülete. 7 mezőnyjátékos és egy kapus alkotott egy csapatot. A mérkőzések 1×30 percig tartottak, csapatonként 1-1 időkérésre volt lehetőség. Mi a házigazdákkal... (A bejegyzés folytatása)

Nemzeti Sport: Az E.ON Foci jó helyre érkezett Kozármislenybe

A Nemzeti Sport dícsérettel ír a Kozármislenyben megrendezett E.ON Családi Focinapról, Kozármislenyről.... (A bejegyzés folytatása)