Későn ébredtünk, vereséget szenvedtünk Maglódon

Vezette: Pillók Á. (Molnár I., Vad A.)

Maglód: Szacskó – Németh Zs., Szirtesi, Molnár O., Matyó – Oroszi, Budafai, Csendom (Kiss K. 59.), Joó G. (Lukács Á. 82.) – Lukács B. (Bátori 65.), Aranyos

Vezetőedző: Herédi Attila

Kozármisleny: Sólyom – Pókos (Kirchner 46.), Lantos, Gajág, Kocsis – Kovács T. – Nagy K., Szabó B., Lauer (Schmidt 65.), Cziráki – Tóth A. (Beke 46.)

Gólszerzők: Csendom 21., Aranyos 31., Budafai 34. illetve Nagy K. 82. és 90. percben.

Sárga lap: Joó G. 70., Bátori 76., Kiss K. 86., Molnár O. 88., Szacskó 93., Budafai 94. illetve Lantos 53., Gajág 94. percben.

Az első 10-15 perc kozármislenyi mezőnyfölénnyel telt, a hazaiak védekezésre rendelkeztek be.

A játék a Maglód kapuja előtt zajlott, de nagy gólhelyzetet nem sikerült kialakítani. Egyetlen komolyabb momentum az volt, amikor Nagy K. gyanús körülmények között esett el a 16-oson belül, de a játékvezető sípja néma maradt.

Aztán ahogy ilyenkor lenni szokott, derült égből érkezett a “villámcsapás“… A 21. percben első alkalommal merészkedett előre a házigazda együttes, majd Csendom 18 méterről leadott lövése még meg is pattant egy védőnkön és a labda szerencsétlenül Sólyom kapujába jutott. 1-0.

A 31. percben a Maglódi térfél középen veszítettük el a labdát, ebből indult a hazai kontra, melynek végén a kapujából kifutó Sólyom felett Aranyos emelt a kapunkba. 2-0.

A 34. percben szöglethez jutott a Maglód, a beívelt labdát Budafai 7 méterről fejelte a hálónkba. 3-0.

A 35. percben Gajág fejesét a gólvonalról rúgták ki.

A 38. percben Nagy K. beadását Kovács T. pörgette kapura, de a kapus szögletre mentett.

A 45. percben Cziráki végzett el oldalszabadrúgást, Lantost lerántották, de a játékvezető ezúttal sem ítélt 11-est.

A szünetben kettős cserével próbálta felrázni csapatát Németh Zsolt vezetőedző Pókos helyére Kirchner, Tóth A. helyére Beke érkezett.

A 46. percben egy bal oldali beadást követően Beke fejese a kapufa mellé szállt.

Az 56. percben remek kiugratást kapott Beke, kilépett majd a kapujából érkező hálóőrt átemelte, de a labda a felső lécet találta el.

A 74. percben Nagy K. jobb oldali szögletét Lantos fejelte kapura, de a labda elakadt a védőkben.

A 75. percben Beke fejelte a labdát Schmidt elé, lövését szögletre mentették a hazaiak.

A 82. percben 18 méterre a Maglód kapujától szabadrúgáshoz jutottunk. Cziráki lövése levágódott a sorfalról, a lepattanó labdát Nagy K. 17 méterről nagy erővel bombázta a kapuba. 3-1.

A 90. percben Kirchner tört be a 16-oson belülre, középre passzolt Schmidthez, akinek lövését a kapus hárította, a kipattanót Nagy K. lőtte a hálóba. 3-2.

Későn ébredt csapatunk túl nagy előnyt adtunk a hazaiaknak az első félidőben, amit a második 45 perc alatt nem sikerült ledolgozni.

Váratlan vereséget szenvedtünk, amire előzetesen senki nem számított.