Jobb volt a Paks, megérdemelten nyert a Liga Kupában

Vezette: Kiss N. (Kepe A., Nagy T.) Tart. j.v.: Molnár A.

Kozármisleny: Helesfay – Horváth Sz., Tar, Szabó B. (Kovács T. 46.), Fenyvesi – Nagy E., Turi – Schneider (Németh A. 61.), Reitz, Nagy K. – Varga B. (Vituska 46.)

Megbízott edző: Németh Zsolt

Paks: Molnár – Bori, Éger, Fiola, Szabó J. – Nyári, Kecskés – Könyves (Csorba 64.), Kiss, Hullám (Simon A. 46.) – Délczeg (Tököli 46.)

Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerzők: Délczeg 5. , Kecskés 57. és 88. percben.

A Liga Kupa utolsó csoportmeccsén debütált a megbízott edző Németh Zsolt és segítője Szabados József.

Az 5. percben Bori beadására Délczeg érkezett és Helesfay fölött a hálóba fejelt. 0-1.

A 16. percben Nagy K. szerzett labdát Égertől a 16-osnál, majd ellőtte Molnár mellett, de a labda a kapufán csattant.

A 44. percben Fenyvesi beadása megpattant, így került Varga elé, de a kapujából kilépő Molnár szerelte, a labda Reitz elé került, akinek lövését Molnár hárítani tudta.

A félidőben mindkét csapat kettőt cserélt.

Az 56. percben Tököli ugratta ki Könyvest, de Helesfay nagy bravúrral hárított.

Az 57. percben Kecskés lövése a kapufáról befelé pattant, így megduplázta előnyét a vendég gárda. 0-2.

A 79. percben paksi szöglet után Szabó J. közeli fejesét védte Helesfay.

A 88. percben két játékosunk is elcsúszott a felező vonalnál Kecskés befelé húzott majd az akció végén Helesfay mellett a kapuba gurított. 0-3.

Az U21-es fiatalokkal teletűzdelt mislenyi fiatalok nem vallottak szégyent, de a jobb játékerőt képviselő paksiak megérdemelten nyertek és jutottak tovább első helyen az E csoportból.

Csapatunk 7 pontot szerezve a csoport 3. helyén végzett, megelőzve a 4 pontos Dunaújvárost.

Németh Zsolt: Úgy gondolom, hogy az U21-es fiatalokkal tarkított csapatunk helytállt az NB I-es Paks ellen, akik erős összeállításban léptek pályára. Megítélésem szerint nem fociztak le bennünket, nem játszottunk alárendelt szerepelt. Két bekapott gólunk is elkerülhető volt, de sok pozitívuma is volt a meccsnek. Szervezettek voltunk, nem estünk szét, akadt gólszerzési lehetőségünk is, gondolok a kapufára.