Vezette: Kulcsár K. (Péter T., Szeles K.)

Veszprém: Dániel – Szöllőskei, Molnár Z., Bosnjak – Thiago, Meiczinger (Garai 85.), Berde (Molnár T. 46.), Hevesi-Tóth – Szabó Zs. (Osváth 79.) – Honma

Vezetőedző: Nagy Tamás

Kozármisleny: Helesfay D. – Erőss (Szabó B. 60.), Fellai (Fenyvesi 46.), Nagy J., Kiss M. – Vég (Birtalan 79.), Zsdrál – Városi, Nagy D., Karacs – Frőhlich

Vezetőedző: Szabó Zsolt

Gólszerzők: Honma 47. illetve Frőhlich 82. percben (11-esből).

Sárga lap: Molnár Z. 19., Berde 29., Szöllőskei 56., Osváth 89. illetve Városi 14., Fenyvesi 91. percben.

Zsinórban megvívott 7 veretlen mérkőzést követően utaztunk Veszprémbe.

Csapatunkból hiányzott az 5 sárga lapos Kovács Tamás, illetve a sérüléssel bajlódó Bjelenovic és Romic.

Az első félidőben túl sok eseményt nem jegyezhettünk fel.

Az első húsz percet az eső áztatta.

A 25. percben volt az első említésre méltó esemény, Városi került ígéretes helyzetbe, de lövés helyett inkább középre passzolt, ahol a védők felszabadítottak.

35. percben kozármislenyi labdavesztés után a bal oldalon futott a Veszprém akciója, a beadás után védőink szögletre mentettek.

Eseménytelen első félidő után gól nélküli döntetlennel vonultak pihenőre a csapatok.

A 2. játékrészben valamelyest több eseményt jegyezhettünk fel.

A 46. percben Frőhlich passzolt Nagy Dominikhez, majd a visszakapott labdát kapura lőtte, de a hazai hálóőr hárított.

A 47. percben bal oldali hazai támadás végén került a labda Honma elé, aki nagy erővel lőtt a mislenyi hálóba. 1-0.

A 60. percben Honma lépett ki középen, de emelését Helesfay nagyszerűen hárította.

A 70. percben Frőhlich lépett ki ígéretes helyzetben, de sajnos sokat várt, így szerelték.

A 82. percben Fenyvesi hozta fel a labdát a bal oldalon, beadása az egyik hazai védő kezéhez ért, így a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Frőhlich végezte el és magabiztosan értékesítette. 1-1.

A mérkőzés tehát pontosztozkodással ért véget, eközben a Gyirmót csapata veszített Tatabányán, így döntetlenünkkel tovább nőtt a két csapat közti különbség.

A megszerzett 1 ponttal új klubcsúcsot elérve (60 pont), a tavalyi évhez hasonlóan ezúttal is az előkelő 2. helyen végeztünk a bajnokságban!

GRATULÁLUNK a CSAPATNAK egész éves remek teljesítményéhez, a csodálatos szezonhoz!

KÖSZÖNJÜK a felejthetetlen győzelmeket az újabb csúcsdöntéseket és a várakozáson felüli szereplést!!!

További fotók illetve a hazaútról készült képek – többek közt a Kozármisleny és a Székesfehérvárról hazafele tartó PMFC találkozását is megörökítő – a Kozármisleny FC hivatalos Facebook oldalán IDE KATTINTVA közvetlenül is megtekinthetőek.