Labdarúgó felkészülési mérkőzés

Paks

Vezette: Kovács J. Z.

Paks: Molnár P. – Kulcsár D., Nyári, Horváth G. (Kovács G. 12.), Báló – Windecker, Tóth B., Kecskés – Könyves, Délczeg, Lázok

II. félidő: Molnár P. – Bori, Nyári, Kovács G., Szabó J. – Szekszárdi, Kiss T., Báló – Nagy O., Simon A., Bor

Vezetőedző: Csertői Aurél

Kozármisleny: Helesfay D. – Kiss M., Szabó B., Vattai, Fenyvesi – Kovács T., Kovács D. (Vituska 46.), Nagy E. (Varga B. 53.), Nagy K., Cziráki (Fitos 46.), Oláh (Pap R. 71.)

Vezetőedző: Eduardo Almeida

Gólszerzők: Nyári 35., Bor 73. illetve Nagy K. 51. percben.

A paksiak a 35. percben szereztek vezetést, amikor Lázok bal oldali szabadrúgásába Nyári ért bele, és a labda a kapuban kötött ki. 1-0.

Az 51. percben  egyenlített csapatunk, Nagy Erik kiugratását követően Nagy Krisztián volt eredményes. 1-1.

A 73. percben Nagy Olivér beadásából a fiatal Bor szerezte meg a győztes találatot a hazaiaknak. 2-1.