Gólokban gazdag mérkőzésen arattunk győzelmet

Mórahalom VSE – Kozármisleny FC 3-4 (2-2)

Mórahalom VSE: Krnács – Bokányi, Zámbó, Lászik, Fodor – Zsoldos, Magyar – Szalma (Várda 71.), Puskás, Podonyi (Busa 58.) – Fábián

Vezetőedző: Vojnic-Zelic Sasa

Kozármisleny FC: Ivancsics – Németh Á., Racskó, Lantos, Kocsis – Hleba (Tóth M. 46.), Müllerlei (Kiss D. 71.) – Városi, Horvát G., Márkvárt (Grabarics 87.) – Udvardi

Vezetőedző: Kovács Zoltán

Gólszerzők: Fábián 22., Podonyi 27., Busa 82. illetve Városi 6., 45. (11-esből), Udvardi 78., 88. percben.

Sárga lap: Lászik 18., Szalma 61. illetve Lantos 31., Racskó 43., Németh Á. 83., Udvardi a 92. percben.

A 3. percben Udvardi megelőzte a hazai kapust, de lövés helyett Horváthoz passzolt, akitől Városi elé került a játékszer, de a beadásba beleértek a védők.

Morahalom_Kozarmisleny_04_525

A 6. percben Márkvárt ellen szabálytalankodtak a hazai kaputól 17 méterre, a labda mögé Városi állt, aki a rövid felső sarokba tekerte a labdát. 0-1.

Morahalom_Kozarmisleny_02_525

A 11. percben hazai szöglet után Szalma lövése alig ment kapu mellé.

A 17. percben Racskó mentett becsúszva a 16-oson belül.

A 22. percben labdaeladást követően Magyar ugratta ki Fábiánt, aki 2 védőnk között a kapuba lőtt. 1-1.

A 27. percben Podonyi lövésébe Ivancsics ugyan beleért, de a labda túljutott a gólvonalon. 2-1.

A 30. percben Kocsis belőtt labdája alig ment a kapu mellé.

A 36. percben Márkvárt ugratta ki Udvardit, aki elől a hazai hálóőr kivetődve felszedte a labdát.

Morahalom_Kozarmisleny_06_525

A 45. percben egy bedobás után Horvát Gáborral szemben szabálytalankodtak a 16-oson belül, a jogosan megítélt büntetőt Városi magabiztosan értékesítette. 2-2.

Az első félidőben Városi Viktor kétszer is betalált a hazai kapuba, külön ki kell emelni, hogy a hétközi elhibázott büntető után is oda mert állni a félidő utolsó percében a 11-eshez és profi módon értékesítette azt.
A 47. percben hazai szöglet után Lászik reflexből kapott bele a labdába, ami kapu mellé ment.

A 62. percben Márkvárt ívelt szabadrúgást a kapu elé, Lantos fejese a kapufáról kifele pattant, majd az érkező Racskó testéről kapu mellé ment a játékszer.

A 67. percben Városi passzával Udvardi került nagy helyzetbe, de lövése kapu mellé ment.

A 69. percben Udvardi emelt a kapujából érkező Krnács felett, de a labda a felső lécen csattant.

Morahalom_Kozarmisleny_15_525

A 78. percben Városi passzával Udvardi lépett ki, aki a kapuba gurított. 2-3.

A 81. percben Márkvárt cselezgetett az alapvonal közelében, visszagurított labdáját Kiss D. elől felszabadították a védők.

Morahalom_Kozarmisleny_09_525

A 82. percben Fábián játszotta meg Busát, aki finoman alányúlt a labdának és egalizált. 3-3.

A 88. percben Városi bal oldalról beadott labdáját Udvardi fejelte a kapuba. 3-4.

Morahalom_Kozarmisleny_16_525

A 92. percben Fábián lövését védte Ivancsics.

Értékes idegenbeli győzelmet aratott csapatunk egy gólokban gazdag összecsapáson.

Városi Viktor az első félidei két gólja után két gólpasszt adott, Udvardi Dániel pedig első Kozármiseny mezben lejátszott bajnoki mérkőzésén kétszer is eredményes volt, így elhoztuk a 3 pontot.

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK ÉS A SZAKMAI STÁBNAK!

Vojnic-Zelic Sasa: Nem tudom mit is mondhatnék egy ilyen mérkőzés után. Az első félidőben jól játszottunk, sikerült megfordítanunk a meccset, meglőhettük volna a harmadik gólt is, aztán szerencsétlen módon egy jogos tizenegyesből egyenlítettek a vendégek. A második félidőben sem hajtottak rosszul a srácok, de nagyon rosszul védekeztünk, nem is tudom mikor kaptunk utoljára hazai pályán négy gólt. A Kozármislenynek ráadásul volt még ezen kívül két kapufája is. Aludnom kell egyet az egészre, mert folyamatosan csúszunk le a tabellán.

Kovács Zoltán: Nagyon örülünk a győzelemnek. Jó iramban és jó ritmusban kezdtük a mérkőzést és meg is szereztük a vezetést. Sajnos az ellenfél két elkerülhető góllal megfordította az eredményt, de a csapatban olyan erő volt, amely által egyenlíteni és fordítani is tudtunk. Mindkét csapat a győzelemre játszott, ez az eredményben meg is mutatkozik. A második félidőben felülmúltuk a házigazdákat, jobban akartuk a győzelmet, több helyzetet dolgoztunk ki ellenfelünknél és két kapufát is rúgtunk. Nagyon fontos volt, hogy ezt az „őrült” mérkőzést meg tudtuk nyerni, ezáltal zárkózni tudtunk a tabella középmezőnyéhez. Egy jó hetet zártunk, aminek örülünk, tesszük tovább a dolgunkat és továbbra is célunk, hogy hétről-hétre fejlődjünk.

Fotók forrás: szegedma.hu