Vezette: Kovács G. (Kis Z., Schweighardt D.)

Kozármisleny FC: Ivancsics – Kiss D., Racskó, Lantos, Müllerlei – Hleba, Tóth M. (Sarfeinstein 91.) – Városi, Grabarics (Udvardi 46.), Németh Á. (Horvát G 46.) – Udvardi

Vecsés FC: Gendur – Tóth O., Szalai, Molnár Z., Lajer – Borsi, Kósa (Tóth A. 78.), Csordás, Márki (Tóth Gy. 64.) – Kiss K. (Farkas T. 69.), Farkas Á.

Vezetőedző: Gendur László

Gólszerzők: Tóth M. 63., Müllerlei 85. percben.

Sárga lap: Molnár Z. 24., Farkas Á. 28., Csordás 43. percben.

01_vecses_20171028_525

A 10. percben Grabarics szöglete után Racskó csak sarokkal tudta kapura irányírtani a labdát, de Gendur hárított.

A 32. percben Tóth O. jobb oldali beadása után Márki fejelt kapura, Ivancsics könnyedén hárított.

A 37. percben Hleba távoli szabadrúgását Gendur tolta ki a jobb alsó sarokból.

Egy rendkívül eseménytelen első félidő után gól nélküli döntetlennel vonultak pihenőre a csapatok. Akik eddig nem igazán szerették a labdarúgást, ők nem a félidő láttán kedvelték meg ezt a játékot. Csak bízhattunk benne, hogy a második félidőben helyzeteket, gólokat láthatunk majd.04_vecses_20171028_525

A szünetben kettőt is cserélt a Kozármisleny FC, illetve a mislenyiszakvezetés szerkezetet is váltott.

A 47. percben Borsi tört be a 16-oson belülre, majd lőtt, Ivancsics térddel hárított.

A 48. percben Csordás ívelt fel egy labdát, Müllerlei elszámolta a labda ívét, így Borsi megindult a kapunk felé, majd lövése a kapufa külső élét találta el.

A 49. percben Udvardi lövését Gendur bravúrral tolta ki a léc alól.

05_vecses_20171028_525

Az 52. percben egy jobb oldali beadás után alakult ki a kapunktól 6-7 méterre veszélyes szituáció, de végül felszabadítottunk.

A 63. percben Városi remekül löbbölte be a labdát a védővonal mögé, a labdát Tóth M. az érkező kapus felett a hálóba emelte. 1-0.

07_vecses_20171028_525

08_vecses_20171028_525

A 75. percben Kósa távoli lövése a saját csapattársában akadt el.

A 76. percben Tóth Gy. lövése a kapufáról kifele pattant.

A 82. percben Udvardi szerzett labdát és lőtt kapura, de Gendur jól helyezkedett és fogta a lövést.

A 85. percben egy mislenyi szöglet után Hleba laposan lőtte be a labdát az alapvonalról, középen érkezett Müllerlei, akinek nem volt nehéz dolga, közelről pofozta a hálóba a labdát. 2-0.

12_vecses_20171028_525

13_vecses_20171028_525

A 86. percben Udvardi lövését hárította Gendur.

A 88. percben Városi ugratta ki Udvardit, egy egy csel után nem találta el a labdát, majd újbóli próbálkozását a vendég kapus hárította.

A második félidőben feladta “sündisznó állását” a Vecsés és a játékrész elején kétszer is helyzetbe kerültek. Nyíltabb lett a játék, mindkét csapat fontos bajnoki 3 pontot szeretett volna szerezni.

Csapatunk meddő mezőnyfölényben játszott és a második sokat tettek játékosaink, hogy itthon tartsák a 3 pontot.

Nem volt könnyű és nem volt látványos mérkőzés, de ezúttal a 3 pont megszerzése volt a legfontosabb.

Kovács Zoltán: Küzdelmes mérkőzés volt, sok hiba tarkította a játékunkat. A második félidőben már több helyzetet sikerült kialakítanunk, melyekből kettőt kihasználtunk, és ha nehezen is, de győzelmet arattunk. Tudtuk, hogy nem lesz könnyű találkozó és ez be is igazolódott. Örülök, hogy győzelmünkkel a középmezőnyhöz fel tudtunk zárkózni. A hátralévő 4 őszi mérkőzésen azon leszünk, hogy további pontokkal gazdagodjunk és a középmezőnyben stabilizáljuk a helyünket.