Vezette: Horváth T. (Szécsényi I., Révész Cs.)

Dunaharaszti: Gyatyel – Eördögh, Nyéki, Rétsági, Márton – Gacsal, Kovács G., Rebecsák (Lázár 77.), Dabasi – Mészáros (Kiss G. 46.), Miholics (Méder 81.)

Kozármisleny: Sólyom – Fenyvesi (Tóth A. 79.), Gajág, Lantos, Kocsis – Kovács T. – Beke (Kirchner 46.), Nagy E., Lauer, Nagy K. (Cziráki 67.) – Puskás

Gólszerzők: Rétsági 68. illetve Lauer 42. percben.

Kiállítva: Kovács T. 92. percben.

Sárga lap: Rétsági 92. illetve Lauer 69., Fenyvesi 79., Gajág 82. percben.

A 10. percben Nagy E. két csel után 23 méterről lőtt, de védett a hazai kapus.

A 13. percben hazai kontra támadást követőn egy 13 méterről leadott lövést hárított Sólyom.

A 19. percben Lauer 23 méterről alig lőtt mellé.

A 34. percben bal oldali szögletet végzett el Nagy K., Gajág 8 méterről kapu fölé fejelt.

A 37. percben Kocsis jobb oldali szabadrúgást a 16-os sarkáról alig lőtte fölé.

A 42. percben Gajág szerzett labdát, majd felívelte Puskás irányába. Támadónk harcosan megküzdött érte majd Lauer elé továbbított, aki 9 méterről lőtt a hazai hálóba. 0-1.

A 43. percben bal oldali szabadrúgás átszállt a hosszú oldalra, Lantos 4 méteres fejesét Gyatyel kiütötte.

Az 51. percben a csereként beállt Kirchner futott el a jobb oldalon, de beadása pontatlanul érkezett középre.

Az 52. percben bal oldalról Nagy K. 16 méterről próbált kapura emelni, de nem született gól a kísérletből.

Az 55. percben Puskás szerzett labdát, majd Lauer elé passzolt, aki ellen a 16-oson belül szabálytalankodtak, de a játékvezető sípja néma maradt.

A 60. percben Fenyvesi ment el a jobb oldalon, de beadása pontatlan volt.

A 62. percben szép összjáték után Nagy K. elé került a labda, de lövésébe beleléptek a védők.

A 68. percben 18 méterről kecsegtető helyről jutott szabadrúgáshoz a Dunaharaszti. Rebecsák állt a labda mögé és Sólyom kapujába lőtte a játékszert. 1-1.

A 74. percben Cziráki 25 méteres lövését szögletre tolta a hazai hálóőr.

A 79. percben Cziráki tört be a 16-oson belülre, de az utolsó pillanatban beleléptek a lövésébe.

A 80. percben Kirchner a jobb oldalról adta be a labdát, Cziráki a hosszúról Lauerhez fejelte tovább a labdát, majd a mislenyi kapitány 6 méteres fejesét Gyatyel nagy bravúrral hárította.

A 92. percben  18 méterről végezhetett el szabadrúgást Cziráki, lövése lepattant a sorfalról, majd Kocsis elé került a labda, de csúnyán szabálytalankodtak vele szemben. Az eset kakaskodással zárult, a hazai csapatból Rebecsák a Mislenyből Kovács T. kapott sárga lapot. Mivel Kovácsnak már volt egy sárga lapja, így a kiállítás sorsára jutott.

Az erénytelen játékvezetés mellett lezajlott találkozón mi birtokoltuk többet a labdát, nekünk voltak helyzeteink. A látottak alapján az 1 pontnál többet érdemeltünk volna, de a hazaiak egy rögzített szituációból egalizáltak.

Németh Zsolt: Bosszús vagyok, mert ezt a találkozót meg kellett volna nyernünk. Végig nálunk volt a labda, helyzeteket alakítottunk ki, de sajnos kimaradtak ezek. Így nehéz mérkőzést nyerni, ha a kapu előtt ennyire pontatlanok vagyunk. Több volt ebben a találkozóban, győzelmet érdemeltünk volna. Hétfőtől készülünk a SZEOL elleni mérkőzésre, az sem lesz könnyű feladat.