Döntetlen az NB II-es Kaposvár otthonában

Kaposvár – Kozármisleny 1-1 (0-1)

Labdarúgó felkészülési mérkőzés

Kaposvár

Kaposvár: Rusák – Kiss M., Vermes, Lakatos, Hadaró – Albert Á. – Házi, Kovács O., Nagy K., Zsdrál – Rajczi

Csereként pályára lépett: Somodi, Király V., Balogh B., Isloney, Addo, Földes, Hampuk, Zsivóczky

Vezetőedző: Tamási Zoltán

Kozármisleny: Molnár P. – Várda, Lantos (Szabó M.), Fellai, Fenyvesi (Erdős) – Szabó B. – Kirchner (Schmidt), Kovács T., Lauer (Nagy E.), Cziráki (Reitz) – Puskás

Gólszerző: Albert 52. illetve Puskás 30. percben.

Az első félidőben remekül játszott együttesünk, 5-6 ajtó-ablak helyzetet is sikerült kialakítani, pedig nem lehet mondani, hogy frissek voltak játékosaink.Sajnos a befejezésekbe hiba csúszott, de mindenképpen örömteli, hogy ennyi helyzetet tudtunk kialakítani és a játékunk is gördülékeny volt.

A 30. percben Puskás révén teljesen megérdemelten sikerült megszerezni a vezetést, sőt a nagy helyzetek mellett kapufát is lőttünk.

A 2. játékrészben sem lehetett okunk a panaszra, de gólt ekkor a Kaposvár szerzett, az 52. percben szabadrúgásból Albert vette be Molnár kapuját.