Az NB III Közép csoportjának 2015/2016-os sorsolása

Az NB III Közép csoportjának 2015/2016-os sorsolása

1. forduló

2015.08.01    17:30     HR-RENT KOZÁRMISLENY – KOMLÓI BÁNYÁSZ 1-0
2015.08.01    17:30     SZEKSZÁRDI UFC – BÖLCSKEI SE 1-2
2015.08.01    17:30     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – PÉNZÜGYŐR SE 1-1
2015.08.02    17:30     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 3-2
2015.08.02    17:30     ESMTK – PAKSI FC II. 2-2
2015.08.02    17:30     DUNAHARASZTI MTK – MONORI SE 0-1
2015.08.02    17:30     FC DABAS – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 0-1
2015.08.02    17:30     SZENTLŐRINC SE – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1-3
Szabadnapos: SZEOL SC

2. forduló

2015.08.07    17:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – DUNAHARASZTI MTK 2-3
2015.08.08    17:30     SZEOL SC – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1-1
2015.08.08    17:30     BÖLCSKEI SE – HR-RENT KOZÁRMISLENY 2-2  
2015.08.08    17:30     KOMLÓI BÁNYÁSZ – FC DABAS 2-1
2015.08.08    17:30     MONORI SE – ESMTK 1-0
2015.08.09    16:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – SZEKSZÁRDI UFC 1-0
2015.08.09    17:30     PÉNZÜGYŐR SE – SZENTLŐRINC SE 1-1
2015.08.09    17:30     PAKSI FC II. – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3-1
Szabadnapos: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

3. forduló

2015.08.15    17:30     SZEKSZÁRDI UFC – PÉNZÜGYŐR SE 1-4
2015.08.15    17:30     SZENTLŐRINC SE – SZEOL SC 0-1
2015.08.16    17:30     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – MONORI SE 2-0
2015.08.16    17:30     ESMTK – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 1-0
2015.08.16    17:30     DUNAHARASZTI MTK – KOMLÓI BÁNYÁSZ 2-0
2015.08.16    17:30     FC DABAS – BÖLCSKEI SE 5-0
2015.08.16    17:30     HR-RENT KOZÁRMISLENY – BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  3-0
2015.08.16    17:30     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – PAKSI FC II. 3-2
Szabadnapos: VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC

4. forduló

2015.08.21    17:30     PÉNZÜGYŐR SE – HR-RENT KOZÁRMISLENY 0-2
2015.08.21    17:30     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3-2
2015.08.22    17:30     SZEOL SC – SZEKSZÁRDI UFC 1-0
2015.08.22    17:30     BÖLCSKEI SE – DUNAHARASZTI MTK 3-4
2015.08.22    17:30     KOMLÓI BÁNYÁSZ – ESMTK 1-0
2015.08.23    16:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – FC DABAS
2015.08.23    17:30     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2015.08.23    17:30     MONORI SE – PAKSI FC II.
Szabadnapos: SZENTLŐRINC SE

5. forduló

2015.08.29    17:00     HR-RENT KOZÁRMISLENY – SZEOL SC 2-1
2015.08.29    17:30     SZENTLŐRINC SE – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0-2
2015.08.30    17:00     FC DABAS – PÉNZÜGYŐR SE 2-0
2015.08.30    17:30     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – KOMLÓI BÁNYÁSZ 1-5
2015.08.30    17:30     ESMTK – BÖLCSKEI SE 2-0
2015.08.30    17:30     DUNAHARASZTI MTK – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2-1
2015.08.30    17:30     PAKSI FC II. – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 3-0
2015.08.30    17:30     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – MONORI SE 0-3
Szabadnapos: SZEKSZÁRDI UFC

6. forduló

2015.09.06    15:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – MONORI SE 2-0
2015.09.05    16:30     SZEOL SC – FC DABAS 2-2
2015.09.05    16:30     PÉNZÜGYŐR SE – DUNAHARASZTI MTK 3-0
2015.09.05    16:30     BÖLCSKEI SE – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0-1
2015.09.06    16:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – ESMTK 2-1
2015.09.06    16:30     SZENTLŐRINC SE – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 2-1
2015.09.06    16:30     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – SZEKSZÁRDI UFC 2-0
2015.09.06    16:30     KOMLÓI BÁNYÁSZ – PAKSI FC II. 2-0
Szabadnapos: HR-RENT KOZÁRMISLENY

7. forduló

2015.09.12    16:30     HR-RENT KOZÁRMISLENY – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5-1
2015.09.12    16:30     SZEKSZÁRDI UFC – SZENTLŐRINC SE 0-5
2015.09.12    16:30     MONORI SE – KOMLÓI BÁNYÁSZ 1-0
2015.09.13     16:30    BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3-0
2015.09.13    16:30     ESMTK – PÉNZÜGYŐR SE 0-3
2015.09.13    16:30     DUNAHARASZTI MTK – SZEOL SC 0-3
2015.09.13    16:30     PAKSI FC II. – BÖLCSKEI SE 3-0
2015.09.13    16:30     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 0-1
Szabadnapos: FC DABAS

8. forduló

2015.09.18    16:00     SZENTLŐRINC SE – HR-RENT KOZÁRMISLENY 0-3
2015.09.19    16:00     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – FC DABAS 1-1
2015.09.19    16:00     SZEOL SC – ESMTK 0-1
2015.09.19    16:00     PÉNZÜGYŐR SE – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1-0
2015.09.19    16:00     BÖLCSKEI SE – MONORI SE 0-2
2015.09.19    16:00     KOMLÓI BÁNYÁSZ – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 0-2
2015.09.20    16:00     SZEKSZÁRDI UFC – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 0-1
2015.09.20    16:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – PAKSI FC II. 1-2
Szabadnapos: DUNAHARASZTI MTK

9. forduló

2015.09.26    15:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – BÖLCSKEI SE 6-2
2015.09.26    16:00     HR-RENT KOZÁRMISLENY – SZEKSZÁRDI UFC 7-0   
2015.09.26    16:00     SZEOL SC- HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2-1
2015.09.27    16:00     DUNAHARASZTI MTK – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1-1
2015.09.27    16:00     FC DABAS – SZENTLŐRINC SE 1-1
2015.09.27    16:00     MONORI SE – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2-2
2015.09.27    16:00     PAKSI FC II. – PÉNZÜGYŐR SE 0-0
2015.09.27    16:00     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – KOMLÓI BÁNYÁSZ 1-2
Szabadnapos: ESMTK

10. forduló

2015.10.03    15:00     SZEKSZÁRDI UFC – FC DABAS 1-6
2015.10.03    15:00     SZENTLŐRINC SE – DUNAHARASZTI MTK 0-2
2015.10.03    15:00     PÉNZÜGYŐR SE – MONORI SE 2-2
2015.10.03    15:00     BÖLCSKEI SE – KOMLÓI BÁNYÁSZ 0-0
2015.10.04    12:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 1-1
2015.10.04    15:00     HR-RENT KOZÁRMISLENY – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 2-0
2015.10.04    15:00     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – ESMTK 2-0
2015.10.04    15:00     SZEOL SC – PAKSI FC II 7-1
Szabadnapos: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

11. forduló

2015.10.10    15:00     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1-0
2015.10.10    15:00     ESMTK – SZENTLŐRINC SE 0-1
2015.10.10    15:00     DUNAHARASZTI MTK – SZEKSZÁRDI UFC 2-1
2015.10.10    15:00     FC DABAS – HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-1
2015.10.10    15:00     KOMLÓI BÁNYÁSZ – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1-0
2015.10.10    15:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – PÉNZÜGYŐR SE 2-1
2015.10.10    15:00     MONORI SE – SZEOL SC 0-1
2015.10.10    15:00     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – BÖLCSKEI SE 3-1
Szabadnapos: PAKSI FC II

12. forduló

2015.10.28     13:30     PÉNZÜGYŐR SE – KOMLÓI BÁNYÁSZ
2015.10.17     14:30     HR-RENT KOZÁRMISLENY – DUNAHARASZTI MTK 1-1  
2015.10.17     14:30     SZEKSZÁRDI UFC – ESMTK 0-3
2015.10.17     14:30     SZENTLŐRINC SE – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2-1
2015.10.17     14:30     SZEOL SC – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 2-0
2015.10.18     12:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – BÖLCSKEI SE 2-3
2015.10.18     14:30     FC DABAS – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1-0
2015.10.18     14:30     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – PAKSI FC II. 3-0
Szabadnapos: MONORI SE

13. forduló

2015.10.24    14:30     BÖLCSKEI SE – PÉNZÜGYŐR SE 2-1
2015.10.24    14:30     KOMLÓI BÁNYÁSZ – SZEOL SC 2-2
2015.10.24    14:30     MONORI SE – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2-1
2015.10.25    13:30     SZEKSZÁRDI UFC – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC  0-0
2015.10.25    13:30     ESMTK – HR-RENT KOZÁRMISLENY 0-1
2015.10.25    13:30     DUNAHARASZTI MTK – FC DABAS 2-1
2015.10.25    13:30     PAKSI FC II. – SZENTLŐRINC SE 1-1
2015.10.25    13:30     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2-1
Szabadnapos: BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC

14. forduló

2015.10.31    13:30     HR-RENT KOZÁRMISLENY – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3-0
2015.10.31    13:30     SZENTLŐRINC SE – MONORI SE 1-1
2015.10.31    13:30     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 3-1
2015.10.31    13:30     SZEOL SC – BÖLCSKEI SE 3-0
2015.11.01    13:00     PÉNZÜGYŐR SE – BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2015.11.01    13:30     DUNAHARASZTI MTK – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2015.11.01    13:30     FC DABAS – ESMTK
2015.11.01    13:30     SZEKSZÁRDI UFC – PAKSI FC II.
Szabadnapos: KOMLÓI BÁNYÁSZ

15. forduló

2015.11.07    13:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – SZENTLŐRINC SE 0-2
2015.11.07    13:30     KOMLÓI BÁNYÁSZ – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1-0
2015.11.07    13:30     MONORI SE – SZEKSZÁRDI UFC 0-1
2015.11.08    12:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – SZEOL SC 4-1
2015.11.08    13:30     DABAS – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2-1
2015.11.08    13:30     ESMTK – DUNAHARASZTI MTK 1-2
2015.11.08    13:30     PAKSI FC II. – HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-4  
2015.11.08    13:30     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – PÉNZÜGYŐR SE 0-4
Szabadnapos: BÖLCSKEI SE

16. forduló

2015.11.14    13:30     HR-RENT KOZÁRMISLENY – MONORI SE 3-0
2015.11.14    13:30     SZEKSZÁRDI UFC – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 0-0
2015.11.14    13:30     SZENTLŐRINC SE – KOMLÓI BÁNYÁSZ 1-3
2015.11.14    13:30     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – BÖLCSKEI SE 0-2
2015.11.14    13:30     SZEOL SC – PÉNZÜGYŐR SE 0-1
2015.11.15    13:30     ESMTK – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 3-1
2015.11.15    13:30     DUNAHARASZTI MTK – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0-0
2015.11.15    13:30     FC DABAS – PAKSI FC II. 2-2
Szabadnapos: BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

17. forduló

2015.11.21    13:00     BÖLCSKEI SE – SZENTLŐRINC SE 3-1
2015.11.21    13:00     KOMLÓI BÁNYÁSZ – SZEKSZÁRDI UFC 0-2
2015.11.21    13:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – HR-RENT KOZÁRMISLENY 0-1
2015.11.21    13:00     MONORI SE – FC DABAS 0-2
2015.11.22    12:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1-0
2015.11.22    13:00     ESMTK – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2-0
2015.11.22    13:00     PAKSI FC II. –     DUNAHARASZTI MTK 0-0
2015.11.22    13:00     SZEOL SC – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1-0
Szabadnapos: PÉNZÜGYŐR SE

18. forduló

2016.03.16    15:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – FC DABAS 1-2
2016.02.13    13:00     PÉNZÜGYŐR SE – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3-1
2016.02.13    14:00     MONORI SE – DUNAHARASZTI MTK 0-2
2016.03.16    15:00     KOMLÓI BÁNYÁSZ – HR-RENT KOZÁRMISLENY 0-1      
2016.03.09    14:00     BÖLCSKEI SE – SZEKSZÁRDI UFC 0-4
2016.02.14    12:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – SZENTLŐRINC SE 5-1
2016.02.14    14:00     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1-1
2016.03.09    14:00     PAKSI FC II. – ESMTK 2-0
Szabadnapos: SZEOL SC

19. forduló

2016.02.20    14:00     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – SZEOL SC 0-1
2016.02.20    14:00     SZENTLŐRINC SE – PÉNZÜGYŐR SE 1-0
2016.02.20    14:00     HR-RENT KOZÁRMISLENY – BÖLCSKEI SE 9-0 
2016.02.21    14:00     SZEKSZÁRDI UFC – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1-1
2016.02.21    14:00     FC DABAS – KOMLÓI BÁNYÁSZ 0-1
2016.02.21    14:00     DUNAHARASZTI MTK – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 0-0
2016.02.21    14:00     ESMTK – MONORI SE 1-0
2016.02.21    14:00     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – PAKSI FC II. 3-2
Szabadnapos: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

20. forduló

2016.02.27    13:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – ESMTK 0-0
2016.02.27    13:00     PÉNZÜGYŐR SE – SZEKSZÁRDI UFC 1-0
2016.02.27    14:00     MONORI SE – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0-0
2016.02.27    14:00     KOMLÓI BÁNYÁSZ – DUNAHARASZTI MTK 2-1
2016.02.27    14:00     BÖLCSKEI SE – FC DABAS 1-1
2016.02.27    14:00     SZEOL SC – SZENTLŐRINC SE 1-2
2016.02.28    12:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  – HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-2  
2016.02.28    14:00     PAKSI FC II. – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 0-2
Szabadnapos: VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC

21. forduló

2016.03.05    14:30     SZEKSZÁRDI UFC – SZEOL SC 0-4
2016.03.05    14:30     HR-RENT KOZÁRMISLENY – PÉNZÜGYŐR SE 2-0    
2016.03.06    14:30     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4-2
2016.03.06    14:30     FC DABAS – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1-1
2016.03.06    14:30     DUNAHARASZTI MTK – BÖLCSKEI SE 1-1
2016.03.06    14:30     ESMTK  – KOMLÓI BÁNYÁSZ 0-0
2016.03.06    14:30     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC –  BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 0-4
2016.03.06    14:30     PAKSI FC II. – MONORI SE 5-2
Szabadnapos: SZENTLŐRINC SE

22. forduló

2016.03.12    13:00     PÉNZÜGYŐR SE – FC DABAS 0-0
2016.03.12    14:30     KOMLÓI BÁNYÁSZ – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1-0
2016.03.12    14:30     BÖLCSKEI SE – ESMTK 1-1
2016.03.12    14:30     SZEOL SC – HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-0      
2016.03.12    14:30     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – SZENTLŐRINC SE 1-3
2016.03.13    12:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – DUNAHARASZTI MTK 1-0
2016.03.13    13:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – PAKSI FC II. 2-2
2016.03.13    14:30     MONORI SE  – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1-0
Szabadnapos: SZEKSZÁRDI UFC

23. forduló

2016.03.19    15:00     SZEKSZÁRDI UFC – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1-3
2016.03.19    15:00     MONORI SE – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 0-2
2016.03.20    15:00     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – SZENTLŐRINC SE 3-2
2016.03.20    15:00     FC DABAS – SZEOL SC 0-0
2016.03.20    15:00     DUNAHARASZTI MTK – PÉNZÜGYŐR SE 0-1
2016.03.20    15:00     ESMTK – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1-1
2016.03.20    15:00     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC –     BÖLCSKEI SE 0-1
2016.03.20    15:00     PAKSI FC II. – KOMLÓI BÁNYÁSZ 2-3
Szabadnapos: HR-RENT KOZÁRMISLENY

24. forduló

2016.03.26     15:00    PÉNZÜGYŐR SE – ESMTK 0-1
2016.03.26    15:00     SZEOL SC – DUNAHARASZTI MTK 2-1
2016.03.26    15:00     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-4
2016.03.26    15:00     SZENTLŐRINC SE – SZEKSZÁRDI UFC 0-1
2016.03.26    15:00     KOMLÓI BÁNYÁSZ – MONORI SE 2-1
2016.03.27     15:00    BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 2-1
2016.03.27    16:00     BÖLCSKEI SE – PAKSI FC II. 1-1
Szabadnapos: FC DABAS

25. forduló

2016.04.02     15:00    BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – KOMLÓI BÁNYÁSZ 2-1
2016.04.02    16:30     HR-RENT KOZÁRMISLENY – SZENTLŐRINC SE 2-0  
2016.04.02    16:30     MONORI SE – BÖLCSKEI SE 1-0
2016.04.03     16:30    BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – SZEKSZÁRDI UFC 3-1
2016.04.03    16:30     FC DABAS – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2-2
2016.04.03    16:30     ESMTK – SZEOL SC 0-2
2016.04.03    16:30     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – PÉNZÜGYŐR SE 1-1
2016.04.03    16:30     PAKSI FC II. – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1-0
Szabadnapos: DUNAHARASZTI MTK

26. forduló

2016.04.09     16:30    VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – DUNAHARASZTI MTK 2-2
2016.04.09    16:30     SZENTLŐRINC SE – FC DABAS 2-1
2016.04.09    16:30     SZEKSZÁRDI UFC – HR-RENT KOZÁRMISLENY 0-1    
2016.04.09    16:30     BÖLCSKEI SE – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 1-4
2016.04.10     15:00    PÉNZÜGYŐR SE – PAKSI FC II. 1-1
2016.04.10    16:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – MONORI SE 3-4
2016.04.10    16:30     KOMLÓI BÁNYÁSZ – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1-0
2016.04.10    16:30     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – SZEOL SC 0-0
Szabadnapos: ESMTK

27. forduló

2016.04.16     17:00    MONORI SE – PÉNZÜGYŐR SE 2-0
2016.04.16    17:00     KOMLÓI BÁNYÁSZ – BÖLCSKEI SE 1-1
2016.04.17     17:00    BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-1  
2016.04.17    17:00     FC DABAS – SZEKSZÁRDI UFC 2-1
2016.04.17    17:00     DUNAHARASZTI MTK – SZENTLŐRINC SE 1-0
2016.04.17    17:00     ESMTK – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5-0
2016.04.17    17:00     PAKSI FC II. – SZEOL SC 5-1
2016.04.17    17:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0-2
Szabadnapos: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

28. forduló

2016.04.23     15:00    PÉNZÜGYŐR SE – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 1-3
2016.04.23     17:00    SZENTLŐRINC SE – ESMTK 3-0
2016.04.23    17:00     SZEKSZÁRDI UFC – DUNAHARASZTI MTK 1-0
2016.04.24    17:00     HR-RENT KOZÁRMISLENY – FC DABAS 3-0  
2016.04.23    17:00     SZEOL SC – MONORI SE 1-0
2016.04.24     16:00    BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – KOMLÓI BÁNYÁSZ 3-0
2016.04.24    17:00     BÖLCSKEI SE – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1-1
2016.04.24    17:00     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4-0
Szabadnapos: PAKSI FC II

29. forduló

2016.04.30     17:00    BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – SZEOL SC 0-0
2016.04.30    17:00     KOMLÓI BÁNYÁSZ     – PÉNZÜGYŐR SE 0-0
2016.05.01     17:00    BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – FC DABAS 1-3
2016.05.01    17:00     DUNAHARASZTI MTK – HR-RENT KOZÁRMISLENY 0-5
2016.05.01    17:00     ESMTK – SZEKSZÁRDI UFC 1-1
2016.05.01    17:00     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – SZENTLŐRINC SE 2-1
2016.05.01    17:00     PAKSI FC II. – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0-1
2016.05.01    17:00     BÖLCSKEI SE – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0-1
Szabadnapos: MONORI SE

30. forduló

2016.05.08     17:00    PÉNZÜGYŐR SE – BÖLCSKEI SE 3-1
2016.05.08    17:30     HR-RENT KOZÁRMISLENY – ESMTK 5-1 
2016.05.08    17:30     SZEOL SC – KOMLÓI BÁNYÁSZ 4-0
2016.05.08    17:30     VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – MONORI SE 1-1
2016.05.08     16:00    BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1-2
2016.05.08    17:00     FC DABAS – DUNAHARASZTI MTK 2-1
2016.05.08    17:30     SZENTLŐRINC SE – PAKSI FC II. 1-3
2016.05.08    17:30     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – SZEKSZÁRDI UFC 0-0
Szabadnapos: BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC

31. forduló

2016.05.15     16:00     BUDAPEST HONVÉD-MFA II. – PÉNZÜGYŐR SE 0-1
2016.05.15    17:00     BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4-0
2016.05.15    17:30     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – DUNAHARASZTI MTK 3-3
2016.05.14    17:30     ESMTK – FC DABAS 0-1
2016.05.15    17:30     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – HR-RENT KOZÁRMISLENY 0-1
2016.05.15    17:30     PAKSI FC II. – SZEKSZÁRDI UFC 1-0
2016.05.15    17:30     MONORI SE – SZENTLŐRINC SE 0-1
2016.05.15    17:30     BÖLCSKEI SE – SZEOL SC
Szabadnapos: KOMLÓI BÁNYÁSZ

32. forduló

2016.05.21     18:00    VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – KOMLÓI BÁNYÁSZ 1-1
2016.05.21    18:00     SZENTLŐRINC SE – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 1-1
2016.05.21    18:00     SZEKSZÁRDI UFC – MONORI SE 3-1
2016.05.22     17:00    PÉNZÜGYŐR SE – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 0-0
2016.05.22    18:00     DUNAHARASZTI MTK – ESMTK 1-3
2016.05.22    18:00     SZEOL SC – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3-0
2016.05.22    18:00     HR-RENT KOZÁRMISLENY – PAKSI FC II. 2-2 
2016.05.22    18:00     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – FC DABAS 0-0
Szabadnapos: BÖLCSKEI SE

33. forduló

2016.05.29     17:00    BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC – SZEKSZÁRDI UFC 1-1
2016.05.29    17:00     PÉNZÜGYŐR SE – SZEOL SC 0-3
2016.05.29    18:00     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – ESMTK 0-1
2016.05.29    18:00     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – DUNAHARASZTI MTK 1-1
2016.05.29    18:00     PAKSI FC II. – FC DABAS 2-1
2016.05.29    18:00     MONORI SE – HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-1
2016.05.29    18:00     KOMLÓI BÁNYÁSZ – SZENTLŐRINC SE 0-2
2016.05.29    18:00     BÖLCSKEI SE – VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2-1
Szabadnapos: BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

34. forduló

2016.06.05     18:00    VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC – BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3-3
2016.06.05    18:00     SZENTLŐRINC SE – BÖLCSKEI SE 1-0
2016.06.05    18:00     SZEKSZÁRDI UFC – KOMLÓI BÁNYÁSZ 1-0
2016.06.05    18:00     HR-RENT KOZÁRMISLENY – BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 1-0
2016.06.05    18:00     FC DABAS – MONORI SE 2-1
2016.06.05    18:00     DUNAHARASZTI MTK – PAKSI FC II. 1-0
2016.06.05    18:00     HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC – ESMTK 3-1
2016.06.05    18:00     BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – SZEOL SC 1-0
Szabadnapos: PÉNZÜGYŐR SE

Szólj hozzá a bejegyzéshez!