Az NB II Nyugati-csoportjának 2012/2013-as tabellája

Az NB II Nyugati-csoportjának 2011/2012-es tabellája
Az NB II Nyugati-csoportjának 2010/2011-es tabellája
Az NB II Nyugati-csoportjának 2009/2010-es tabellája
Az NB II Nyugati-csoportjának 2008/2009-es tabellája
Az NB II Nyugati-csoportjának 2007/2008-as tabellája

Az NB II Nyugati-csoportjának 2012/2013-as végeredménye

hely csapat M GY D V LG KG GK P megjegyzés
1. PUSKÁS AKADÉMIA 30 21 7 2 57 18 39 70
2. KOZÁRMISLENY 30 18 6 6 55 28 27 60
3. GYIRMÓT FC GYŐR 30 17 5 8 57 39 18 56
4. ZTE FC 30 15 6 9 50 35 15 51
5. FC AJKA 30 14 9 7 36 27 9 51
6. DUNA FC TATABÁNYA 30 14 8 8 46 32 14 50
7. SZTK-ERIMA 30 14 4 12 50 43 7 46
8. SVSE-GYSEV GOLDSCHMIDT 30 13 7 10 45 39 6 46
9. AQVITAL-PUBLO CSÁKVÁRI TK 30 13 5 12 41 40 1 44
10. SZOMBATHELYI HALADÁS 30 11 9 10 41 43 -2 42
11. VESZPRÉM FC 30 9 9 12 51 51 0 36
12. BKV ELŐRE SC 30 9 6 15 36 54 -18 33
13. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 30 6 8 16 29 50 -21 26
14. GYŐRI ETO FC 30 6 7 17 40 51 -11 25
15. BAJAI LSE 30 5 2 23 29 75 -46 17
16. PAKSI FC 30 4 4 22 21 59 -38 16

megjegyzések:

  •  Az első 2-5 helyezettek  megőrzik másodosztályú tagságukat.
  •  A 6-8 helyezettek osztályozó játszanak az NBIII. bajnokaival a bentmaradásért
  •  Az NBI-es klubok másodosztályban szereplő csapatai automatikusan az NBIII-ba esnek ki a bajnoki tabellán 9-16 helyezettekkel együtt.

A góllövő lista állása:

hely góllövő neve gól egyesület
1. PAVICEVIC DARKO 16 ZTE FC ZRT.
2. ZSOLNAI RÓBERT 15 PUSKÁS FUTBALL CLUB KFT.
2. HOMMA KAZUO 15 VFC P2 SPORT KFT.
4. SZABÓ ZSOLT 14 VFC P2 SPORT KFT.
5. OROSS MÁRTON 13 GYIRMÓT FC KFT.
5. SZAKÁLY DÉNES 13 PUSKÁS FUTBALL CLUB KFT.
5. MAGASFÖLDI JÓZSEF 13 GYIRMÓT FC KFT.
8. ESZLÁTYI ISTVÁN 12 BKV ELŐRE SC
8. SZÖLLŐSI TAMÁS 12 BAJAI LABDARÚGÓ SE
10. KOLLER KRISZTIÁN 11 GOLD-SPORT KFT.
11. NÉMETH LÁSZLÓ 10 GYŐRI ETO FC KFT.
12. HUSZÁK TAMÁS 9 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
12. TÓTH NORBERT 9 GYIRMÓT FC KFT.
12. GRBIC DENIS 9 ZTE FC ZRT.
15. SUBICZ GÁBOR 8 FC AJKA
15. DEME IMRE 8 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
15. KLEINHEISLER LÁSZLÓ 8 PUSKÁS FUTBALL CLUB KFT.
15. APOSTOLOPOULOS VASILEIOS 8 PUSKÁS FUTBALL CLUB KFT.
19. FOLMER KRISZTIÁN 7 CSÁKVÁR TK (5), BKV ELŐRE SC (2),
19. WEITNER ÁDÁM 7 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
19. NÉMETH MÁRIÓ 7 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
19. COVIC MLADEN 7 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
23. ZSDRÁL MIROSZLÁV 6 GOLD-SPORT KFT.
23. KULCSÁR KORNÉL 6 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
23. MIHALECZ PÉTER 6 FC AJKA
23. HORVÁTH ANDRÁS 6 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
23. MÁRKUS TIBOR 6 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
23. MATETITS ISTVÁN 6 GYŐRI ETO FC KFT.
23. MICHEL VICTOR 6 BKV ELŐRE SC
23. BONDARENKO OLEKSANDR 6 CSÁKVÁR TK
31. MÓRI TAMÁS 5 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
31. BALI PÉTER 5 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK (2), SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET (3),
31. URBÁN GÁBOR 5 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
31. MAJOR NORBERT 5 FC AJKA
31. FRŐHLICH ROLAND 5 GOLD-SPORT KFT.
31. DOMJÁN ATTILA 5 CSÁKVÁR TK
31. GAÁL BÁLINT 5 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
31. HANZL MÁTÉ 5 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
31. BARACSKAI ROLAND 5 PUSKÁS FUTBALL CLUB KFT.
31. RIBEIRO DA SILVA VASCONCELOS THIAGO 5 VFC P2 SPORT KFT.
31. SEYE MOUHAMADOU MOUSTAPHA 5 ZTE FC ZRT.
42. PAP ROLAND 4 PAKSI FC KFT.
42. GÉVAY ZSOLT 4 GYIRMÓT FC KFT.
42. BESZTERCEI ATTILA 4 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
42. SOWUNMI BABATUNDE THOMAS 4 FC AJKA
42. SZAMOSSZEGI GÁBOR 4 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
42. SZABÓ BALÁZS 4 GOLD-SPORT KFT.
42. VARGA GÁBOR 4 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
42. IMRIK LÁSZLÓ 4 CSÁKVÁR TK
42. HULLÁM ATTILA 4 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
42. MEDGYES ZOLTÁN 4 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
42. SKRIBA MÁTÉ 4 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
42. CSIZMADIA CSABA 4 GYIRMÓT FC KFT.
42. HÁZI BENCE 4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KFT.
42. VÁROSI VIKTOR 4 GOLD-SPORT KFT.
42. PINTÉR NORBERT 4 PAKSI FC KFT.
42. JAMMEH HARUNA 4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KFT.
42. BERNANDO FRIZONI DA CRUZ DIAS 4 ZTE FC ZRT.
42. PEREIRA KARION MAILTON 4 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
60. FARKAS II. BALÁZS 3 GYŐRI ETO FC KFT.
60. KATONA GYÖRGY 3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KFT.
60. LACZKOVICH DONÁT 3 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
60. DEUTSCH BENCE 3 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
60. FERKÓ CSABA 3 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
60. ILLÉS GYULA 3 GYIRMÓT FC KFT.
60. RIGÓ GÁBOR 3 CSÁKVÁR TK
60. FEIL MÁTÉ 3 PAKSI FC KFT.
60. LÓGÓ ZSOLT 3 BAJAI LABDARÚGÓ SE
60. BODA JÓZSEF 3 GOLD-SPORT KFT.
60. FAZEKAS NORBERT 3 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
60. VARGA TAMÁS 3 GYŐRI ETO FC KFT.
60. BIRTALAN BOTOND 3 GOLD-SPORT KFT.
60. PÉTER PÉTER 3 FC AJKA
60. MOLNÁR CSABA 3 CSÁKVÁR TK
60. BARANYAI NORBERT 3 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
60. SZAKÁLY ATTILA 3 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
60. GYÁNÓ SZABOLCS 3 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
60. SCHMIDT ZSOLT 3 GOLD-SPORT KFT.
60. SZÉNÁSI ISTVÁN 3 BAJAI LABDARÚGÓ SE
60. PAKU ERNŐ ROLAND 3 GYŐRI ETO FC KFT.
60. GALVAO LEAL VINICIUS 3 CSÁKVÁR TK
60. GAJDOS ZSOLT 3 PUSKÁS FUTBALL CLUB KFT.
60. AHJUPERA JARMO 3 GYŐRI ETO FC KFT.
60. TAKÁCS TAMÁS 3 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
60. PREDRAG BOSNJAK 3 VFC P2 SPORT KFT.
60. BERKI PÉTER 3 BKV ELŐRE SC
60. DIALLO MUSTAPHA 3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KFT.
60. COKIC MILAN 3 BAJAI LABDARÚGÓ SE
60. THIAN KHALY IYANE 3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KFT.
90. FEKETE ÁDÁM 2 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
90. NÁNÁSI BALÁZS 2 ZTE FC ZRT.
90. GYURJÁN BENCE 2 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
90. KOCSÁRDI GERGELY 2 ZTE FC ZRT.
90. TÖRTEI TAMÁS 2 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
90. CSORDÁS SZABOLCS 2 CSÁKVÁR TK
90. NAGY ELŐD 2 BAJAI LABDARÚGÓ SE
90. SERFŐZŐ BENCE 2 GYŐRI ETO FC KFT.
90. UGRAI ROLAND ANDRÁS 2 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
90. SIMONFALVI GÁBOR 2 ZTE FC ZRT.
90. SZABÓ VIKTOR 2 BKV ELŐRE SC
90. HEVESI-TÓTH TAMÁS 2 VFC P2 SPORT KFT.
90. FARKAS JÁNOS 2 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
90. NAGY JÓZSEF 2 GOLD-SPORT KFT.
90. KISS KRISZTIÁN 2 BKV ELŐRE SC
90. BALÁZS RICHARD 2 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
90. HORVÁTH ÁRPÁD 2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KFT.
90. RACSKÓ ROLAND 2 CSÁKVÁR TK
90. FELLAI JÓZSEF 2 GOLD-SPORT KFT.
90. BURUCZ BARNA 2 CSÁKVÁR TK
90. SZABÓ LEVENTE 2 FC AJKA
90. NAGY BÁLINT 2 FC AJKA
90. ERŐS GÁBOR 2 GYIRMÓT FC KFT.
90. SIMON ANDRÁS 2 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
90. LAKI BALÁZS 2 GYIRMÓT FC KFT.
90. CSÁSZÁR ATTILA 2 VFC P2 SPORT KFT.
90. DÓCZI KRISZTIÁN 2 BKV ELŐRE SC
90. EISENBERGER TAMÁS 2 PAKSI FC KFT.
90. HEFFLER NORBERT 2 PAKSI FC KFT.
90. MOLNÁR TIBOR 2 VFC P2 SPORT KFT.
90. LÁZÁR PATRIK 2 GYIRMÓT FC KFT.
90. SZABÓ LÁSZLÓ 2 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
90. CSERI TAMÁS 2 GYIRMÓT FC KFT.
90. MOLNÁR MARCELL 2 BKV ELŐRE SC
90. CZIRÁKI ATTILA 2 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
90. JAGODICS MÁRK 2 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
90. SZALAI TAMÁS 2 ZTE FC ZRT.
90. KAISER LÁSZLÓ 2 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
90. KARACS ROLAND 2 GOLD-SPORT KFT.
90. CZAFIT RICHÁRD 2 SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
90. FEKETE DÁNIEL 2 GYŐRI ETO FC KFT.
90. OSVÁTH ATTILA 2 VFC P2 SPORT KFT.
90. KIS SZABOLCS 2 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
90. BAKOS SZABOLCS 2 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
90. LOPEZ DA SILVA JUNIOR JOAZ 2 CSÁKVÁR TK
90. KOVACIC ADIL 2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KFT.
90. DJURIC DJORDJE 2 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
90. ROMIC DANIJEL 2 GOLD-SPORT KFT.
90. BJELANOVIC MARKO 2 GOLD-SPORT KFT.
90. BELLAR MOHAMED YASSINE 2 GYŐRI ETO FC KFT.


Szólj hozzá a bejegyzéshez!