Az NB II Nyugati-csoportjának 2011/2012-es tabellája

Archívum:

Az NB II Nyugati-csoportjának 2010/2011-es tabellája
Az NB II Nyugati-csoportjának 2009/2010-es tabellája
Az NB II Nyugati-csoportjának 2008/2009-es tabellája
Az NB II Nyugati-csoportjának 2007/2008-as tabellája

Az NB II Nyugati-csoportjának végeredménye 2011/2012

.

hely csapat M GY D V LG KG GK P megjegyzés
1. MTK BUDAPEST 30 21 6 3 67 20 47 69
2. KOZÁRMISLENY 30 17 4 9 50 30 20 55
3. GYIRMÓT FC 30 15 7 8 50 43 7 52
4. FC AJKA 30 14 8 8 48 34 14 50
5. DUNA FC TATABÁNYA 30 15 6 9 50 34 16 49 (-2 pont)
6. VESZPRÉM FC 30 13 8 9 44 37 7 47
7. SZTK-ERIMA 30 12 9 9 52 38 14 45
8. VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA 30 10 11 9 38 35 3 41
9. BAJAI LSE-KALO-MÉH 30 10 7 13 46 50 -4 37
10. FERENCVÁROSI TC 30 10 6 14 46 54 -8 36
11. BKV ELŐRE SC 30 9 8 13 32 45 -13 35
12. PAKSI FC 30 7 10 13 27 41 -14 31
13. GYŐRI ETO FC 30 7 9 14 37 49 -12 30
14. SVSE-GYSEV-GOLDSCHMIDT 30 7 9 14 28 52 -24 30
15. DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA ASE 30 8 4 18 25 58 -33 28
16. BUDAÖRS 30 7 4 19 37 57 -20 25

.

 

Góllövő lista

hely góllövő neve gól egyesület
1. MÁTÉ JÁNOS 17 FEHÉRVÁR FC KFT.
2. TISCHLER PATRIK 15 MTK BUDAPEST ZRT.
3. FARKAS JÁNOS 14 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
4. SITKU ILLÉS 12 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
4. WITTRÉDI DÁVID 12 GOLD-SPORT KFT.
4. LAKI BALÁZS 12 GYIRMÓT FC KFT.
7. SZABÓ VIKTOR 11 BKV ELŐRE SC
7. VARGA BENCE 11 FTC ZRT.
7. VARGA TAMÁS 11 GYŐRI ETO FC KFT.
7. COVIC MLADEN 11 BAJAI LABDARÚGÓ SE
11. FEKETE ÁDÁM 10 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
11. MIHALECZ PÉTER 10 FC AJKA
13. KORMOS LÁSZLÓ 9 BAJAI LABDARÚGÓ SE
13. SZABÓ LEVENTE 9 FC AJKA
13. GAÁL BÁLINT 9 FC AJKA
13. TÓTH NORBERT 9 GYIRMÓT FC KFT.
13. NOVOTHNY SOMA 9 VFC P2 SPORT KFT.
13. RÁCZ FERENC 9 GOLD-SPORT KFT.
13. RIBEIRO DA SILVA VASCONCELOS THIAGO 9 VFC P2 SPORT KFT.
20. FERENCZI ISTVÁN 8 GYIRMÓT FC KFT.
20. KANTA JÓZSEF 8 MTK BUDAPEST ZRT.
20. MÁRKUS TIBOR 8 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
20. KOLLEGA KRISZTIÁN 8 BUDAÖRSI SC
20. MOLNÁR TIBOR 8 GYŐRI ETO FC KFT.
25. BALAJTI ÁDÁM 7 MTK BUDAPEST ZRT.
25. TÜSKE ROLAND 7 BUDAÖRSI SC
25. SUBICZ GÁBOR 7 FC AJKA
25. WEITNER ÁDÁM 7 GYIRMÓT FC KFT. (3), TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT. (4),
25. SZABÓ LÁSZLÓ 7 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
30. BAUSZ RÓBERT 6 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
30. DE PAULA ALEX JOSE 6 VFC P2 SPORT KFT.
30. FELLAI JÓZSEF 6 GOLD-SPORT KFT.
30. KOCSIS GÁBOR 6 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
30. NIKHÁZI MÁRK 6 MTK BUDAPEST ZRT.
30. ESZLÁTYI ISTVÁN 6 BKV ELŐRE SC
36. CSIKI NORBERT 5 MTK BUDAPEST ZRT.
36. SZŐLLŐSI FERENC 5 BAJAI LABDARÚGÓ SE
36. SÁNTA ATTILA 5 BUDAÖRSI SC
36. SOMORJAI TAMÁS 5 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
36. FEIL MÁTÉ 5 PAKSI FC KFT.
36. BÉRES FERENC TAMÁS 5 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
36. PAPP MÁTÉ 5 FTC ZRT.
36. HULLÁM ATTILA 5 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
36. ABDI LIBAN 5 FTC ZRT.
36. KÖNYVES NORBERT 5 MTK BUDAPEST ZRT.
46. PAP ROLAND 4 PAKSI FC KFT.
46. MÓRI TAMÁS 4 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
46. LAJTOS DÁVID 4 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
46. URBÁN GÁBOR 4 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
46. HEVESI-TÓTH TAMÁS 4 VFC P2 SPORT KFT.
46. MAJOR NORBERT 4 FC AJKA
46. FRANK RICHÁRD 4 MTK BUDAPEST ZRT.
46. LÓGÓ ZSOLT 4 BAJAI LABDARÚGÓ SE
46. CSISZÁR ZOLTÁN 4 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
46. BARANYAI NORBERT 4 BKV ELŐRE SC
46. KARACS ROLAND 4 GOLD-SPORT KFT.
46. EGEJURU GODSLOVE UKWUOMA 4 GOLD-SPORT KFT. (1), DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE (3),
58. FODOR FERENC 3 GOLD-SPORT KFT.
58. GÁRDOS ANDRÁS 3 FTC ZRT.
58. SELEI ANDRÁS 3 BKV ELŐRE SC
58. NAGY ELŐD 3 BAJAI LABDARÚGÓ SE
58. LAKI ZOLTÁN 3 GOLD-SPORT KFT.
58. PÁKAI GERGŐ 3 FC AJKA
58. HEGEDŰS GYULA 3 VFC P2 SPORT KFT.
58. SMILJANIC MICO 3 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
58. DOMOKOS BÁLINT 3 BAJAI LABDARÚGÓ SE (2), TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT. (1),
58. BALÁZS RICHARD 3 BAJAI LABDARÚGÓ SE
58. BONIFERT PÉTER 3 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
58. CSOPAKI ISTVÁN 3 GYIRMÓT FC KFT.
58. BABOS BARNABÁS 3 FEHÉRVÁR FC KFT.
58. VASS PATRIK 3 MTK BUDAPEST ZRT.
58. KLEIZER CSABA 3 FTC ZRT.
58. CSERI TAMÁS 3 GYIRMÓT FC KFT.
58. GYÁNÓ SZABOLCS 3 GOLD-SPORT KFT.
58. HOLMAN DÁVID 3 FTC ZRT.
58. SZENTGYÖRGYI ÁKOS 3 BUDAÖRSI SC
58. KISS SZABOLCS 3 GYŐRI ETO FC KFT.
58. WOLFE RAFE RACCINI 3 MTK BUDAPEST ZRT.
58. MORALES HECTOR GABRIEL 3 FTC ZRT.
58. PEROVIC DAVID 3 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
81. KARDOS NORBERT 2 GYIRMÓT FC KFT.
81. KÁLNOKI KIS DÁVID 2 MTK BUDAPEST ZRT.
81. TAKÁCS MARCELL 2 BKV ELŐRE SC
81. BARNA ZSOLT 2 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
81. PÖLÖSKEI ZSOLT 2 MTK BUDAPEST ZRT.
81. BOHNER ROLAND 2 PAKSI FC KFT.
81. LATTENSTEIN NORBERT 2 BUDAÖRSI SC
81. SERFŐZŐ BENCE 2 GYŐRI ETO FC KFT.
81. VÓLENT ROLAND 2 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
81. BESZTERCEI ATTILA 2 BUDAÖRSI SC
81. BALI PÉTER 2 VFC P2 SPORT KFT.
81. KOLLER KRISZTIÁN 2 GOLD-SPORT KFT.
81. NAGY ISTVÁN 2 PAKSI FC KFT.
81. VASS MÁTÉ 2 FTC ZRT.
81. RACSKÓ ROLAND 2 PAKSI FC KFT.
81. MÁRKI DÉNES 2 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
81. MEGYESI LÁSZLÓ 2 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
81. MICSKÓ MÁRK 2 BAJAI LABDARÚGÓ SE
81. PESZMEG VIKTOR 2 FTC ZRT.
81. SZŰCS PÉTER 2 BUDAÖRSI SC
81. FORGÁCS ANDRÁS 2 BAJAI LABDARÚGÓ SE
81. MAKRAI LÁSZLÓ 2 GYIRMÓT FC KFT.
81. HORVÁTH GERGŐ 2 GYŐRI ETO FC KFT.
81. MAYER ÁDÁM 2 BKV ELŐRE SC
81. LADÁNYI TIBOR 2 MTK BUDAPEST ZRT.
81. BÖLCSFÖLDI VIKTOR 2 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
81. HOMONYIK GÁBRIEL 2 GYIRMÓT FC KFT.
81. NYITRAI ÁDÁM 2 GYŐRI ETO FC KFT.
81. PAPP GÁBOR 2 BUDAÖRSI SC
81. CSENGŐ TAMÁS 2 BUDAÖRSI SC
81. BERKÓ ÁDÁM 2 PAKSI FC KFT.
81. KOCSIS GERGŐ 2 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
81. NYILASI BÁLINT 2 FTC ZRT.
81. BARACSKAI ROLAND 2 FEHÉRVÁR FC KFT.
81. LANG ÁDÁM 2 VFC P2 SPORT KFT.
81. SZÖLLŐSI TAMÁS 2 BAJAI LABDARÚGÓ SE
81. PINTÉR NORBERT 2 PAKSI FC KFT.
81. HAMAN SADJO 2 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
81. BAKOS SZABOLCS 2 BAJAI LABDARÚGÓ SE
81. ELLIS SAMUEL ATO 2 GOLD-SPORT KFT.
81. MACSICZA DÁVID 2 FEHÉRVÁR FC KFT.
81. PERIC MILAN 2 FEHÉRVÁR FC KFT.
81. STRESTIK MAREK 2 GYŐRI ETO FC KFT.
81. BASTOVANOV DARKO 2 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
81. NICSENKO IGOROVICS IGOR 2 GYŐRI ETO FC KFT.
81. ALEKOU ALEKOS 2 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
127. MÉSZÁROS ISTVÁN 1 PAKSI FC KFT.
127. OLÁH LÓRÁNT 1 FTC ZRT.
127. NAGY TIBOR 1 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
127. TÓTH BENCE 1 FTC ZRT.
127. ZSDRÁL MIROSZLÁV 1 GOLD-SPORT KFT.
127. VÖRÖS PÉTER 1 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
127. SZAMOSI TAMÁS 1 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
127. LACZKOVICH DONÁT 1 PAKSI FC KFT.
127. KRÓMER PATRIK 1 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
127. POTHÁRN SZABOLCS 1 FC AJKA
127. KIRÁLY PATRIK 1 FEHÉRVÁR FC KFT.
127. DEUTSCH BENCE 1 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
127. KISS MÁRTON 1 GOLD-SPORT KFT.
127. VILLÁM BALÁZS 1 BAJAI LABDARÚGÓ SE
127. CSOBÁNKI ÁDÁM 1 BUDAÖRSI SC
127. KOVÁCS SZABOLCS 1 FC AJKA
127. FINTA PÉTER 1 VFC P2 SPORT KFT.
127. BERDÓ BALÁZS 1 GOLD-SPORT KFT.
127. LÁSZKA BALÁZS 1 BUDAÖRSI SC
127. VITTMAN ÁDÁM 1 FC AJKA
127. MOLNÁR ZOLTÁN 1 VFC P2 SPORT KFT.
127. SALAMON MIKLÓS 1 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
127. CSEHI TAMÁS 1 PAKSI FC KFT.
127. VASKÓ JÓZSEF 1 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
127. TAMÁSI GÁBOR 1 PAKSI FC KFT.
127. HORVÁTH LÁSZLÓ 1 BUDAÖRSI SC
127. NAGY DÁNIEL 1 FEHÉRVÁR FC KFT.
127. SZEKÉR DÁVID 1 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
127. PÁL ANDRÁS 1 MTK BUDAPEST ZRT.
127. MIKLÓSVÁRI JÁNOS 1 BKV ELŐRE SC
127. TATAI JÓZSEF 1 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
127. ZSIVÓCZKY NORBERT 1 FTC ZRT.
127. FAZAKAS GÉZA 1 BKV ELŐRE SC
127. SZAKÁLY DÉNES 1 FEHÉRVÁR FC KFT.
127. NAGY LÁSZLÓ 1 GYIRMÓT FC KFT.
127. MONTVAI TIBOR 1 PAKSI FC KFT.
127. NÉMETH LÁSZLÓ 1 GYŐRI ETO FC KFT.
127. FAZEKAS NORBERT 1 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
127. MÁJ ZOLTÁN 1 BKV ELŐRE SC
127. MIHÁLYI TAMÁS 1 BUDAÖRSI SC
127. BIRTALAN JÁNOS 1 FTC ZRT.
127. CSÁSZÁR ATTILA 1 VFC P2 SPORT KFT.
127. DEME IMRE 1 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
127. ZSIDAI LÁSZLÓ 1 MTK BUDAPEST ZRT.
127. SIMON ATTILA 1 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
127. VARGA LÁSZLÓ 1 GYIRMÓT FC KFT.
127. LÁZÁR PATRIK 1 GYIRMÓT FC KFT.
127. KISS MÁTÉ 1 GYŐRI ETO FC KFT.
127. NÉMETH KRISZTIÁN 1 MTK BUDAPEST ZRT.
127. ASZTALOS DÁNIEL 1 GOLD-SPORT KFT.
127. ANTAL ZSOLT 1 FTC ZRT.
127. LEITOLD TAMÁS 1 VFC P2 SPORT KFT.
127. CZINGER ATTILA 1 PAKSI FC KFT.
127. NAGY DÁNIEL 1 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
127. MARGITICS ANDOR 1 FEHÉRVÁR FC KFT.
127. HAJDÚ ÁDÁM 1 MTK BUDAPEST ZRT.
127. CZANIK KÁROLY 1 GYIRMÓT FC KFT.
127. IZING MARTIN 1 TATABÁNYA FUTBALL CLUB KFT.
127. TÓTH DÁNIEL 1 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
127. SOÓS JÁNOS 1 FEHÉRVÁR FC KFT.
127. BEZERÉDI ÁDÁM 1 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
127. CZIRÁKI ATTILA 1 PAKSI FC KFT.
127. IHÁSZ PATRIK 1 VFC P2 SPORT KFT.
127. PINTÉR ANDRÁS 1 MTK BUDAPEST ZRT.
127. SZALAI ROLAND 1 FC AJKA
127. CSIZMADIA CSABA 1 GYIRMÓT FC KFT.
127. MAGASFÖLDI JÓZSEF 1 PAKSI FC KFT.
127. FÜLÖP NOEL 1 FTC ZRT.
127. PAPUCSEK BARNA 1 FEHÉRVÁR FC KFT.
127. NAGY ERIK 1 GOLD-SPORT KFT.
127. MIKLÓS VIKTOR 1 GYŐRI ETO FC KFT.
127. FEKETE LÁSZLÓ 1 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
127. OSVÁTH ATTILA 1 VFC P2 SPORT KFT.
127. NGALLE JOSEPH MARTIAL 1 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
127. KÖLES JÁNOS 1 GYŐRI ETO FC KFT.
127. NICOREC ONISOR-MIHAI 1 GYŐRI ETO FC KFT.
127. PREDRAG BOSNJAK 1 VFC P2 SPORT KFT.
127. BERKI PÉTER 1 BKV ELŐRE SC
127. PERIC KONSTANTIN 1 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
127. KVEKVESKIRI IRAKLIY 1 SZIGETSZENTMIKLÓSI TK
127. DELIC AHMET 1 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET
127. VITOMIR NIKOLIN 1 VFC P2 SPORT KFT.
127. APOSTOLOPOULOS VASILEIOS 1 FEHÉRVÁR FC KFT.
127. DA SILVA NASCIMIENTO JEFFERSON 1 FEHÉRVÁR FC KFT.
127. BELEUC GORAN 1 DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA AGROSPECIÁL SE
127. NIKOLIC UROS 1 FEHÉRVÁR FC KFT.
127. EGGMANN PIERRE MODESTE REMY 1 VFC P2 SPORT KFT.
127. BERSNJAK DOMINIK 1 SOPRONI VASUTAS SPORT EGYLET

Szólj hozzá a bejegyzéshez!