AZ NB II-es Siófokot fogadjuk a Magyar Kupában

Az MK országos főtábla 1. fordulójában, 08.12-én, szerdán 17:00-kor HR Rent – Kozármisleny – Siófok összecsapás kerül megrendezésre.

A találkozót a rutinos magasabb osztályokat is megjárt Berger József vezeti, segítői Szvetnyik Bence és Mohos Mátyás lesznek.

A mérkőzésnek pikáns ízt ad, hogy a nyáron a Kozármisleny kárárra épp a Siófok kapott NB II-es a megüresedő indulási jogot, pedig a szabályok szerint születhetett volna másmilyen döntés is.

A Siófok gárdája az eddig lejátszott 2 másodosztályú fordulóban 1 győzelmet aratott és 1 vereséget szenvedett el – mindkettőt hazai pályán.

A nyitányon nagy meglepetésre 4-2-re győzték le a tavaly még NB I-es Dunaújvárost, de a 2. fordulóban kikaptak a Szegedtől.

A Magyar Kupában egy mérkőzésen dől el a továbbjutás, így bármi megtörténhet.

Amennyiben a rendes játékidő végén döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Amennyiben a hosszabbítás után is döntetlen az állás, akkor a továbbjutásról 11-esek döntenek.

Sok szeretettel várjuk az összecsapásra a szurkolókat!