Rákosmente KSK – Kozármisleny FC 1-0 (0-0)

Vezette: Tamási P. (Kövér T., Kovács Z.)

Rákosmente KSK: Ordasi – Simita, Tóth, Nyúl, Sárossy – Vattai, Dóczi – Pendl (Márki 77.), Forgács (Kerék 61.), Kovács K. – Maka (Bujbáczi 93.)

Kozármisleny FC: Ipacs – Kiss M., Fiáth, Bogdán, Kocsis – Tóth M., Turi – Petrovics (Németh Á. 62.), Grabarics (Horvát G. 70.), Müllerlei – Torkos (Kovács K. 79.)

RKSK_Misleny_525_4

Gólszerző: Maka a 72. percben.

Kiállítva: Vattai a 20. percben.

Sárga lap: Sárossy 26., Dóczi 91. illetve Kocsis 66., Torkos 68. percben.

A 4. percben elvégzett szabadrúgás után a sorfalról szögletre pattant  a labda. A sarokrúgás után érkező lövést Ipacs a kapu fölé tolta.

12. percben szép mislenyi akció végén Petrovics ígéretes helyzetben rosszul vette át a labdát.

A 16. percben Kocsis szabadrúgása után Tóth M. 8 méterről mellé fejelt.

A 20. percben Vattai követett el sárga lapot érő szabálytalanságot Torkos ellen, mivel ez neki már a második volt, így a kiállítás sorsára jutott.

RKSK_Misleny_525_2

A kaputól 17 méterre elvégzett szabadrúgást Turi Ordasi kapuja fölé lőtte.

A 22. percben Grabarics 23 méteres lövését védte a hazai hálóőr.

A 30. percben jó vendég támadás után Petrovics beadása célt tévesztett.

A 32. percben hazai kísérlet után a labda elkerülte a kapunkat.

A 34. percben Tóth M. került nagy helyzetbe, lövése a felső lécről a gólvonalra pattant.

A 38. percben Kocsis elé került a labda, akinek éles szögből leadott lövését Ordasi szögletre ütötte.

A 41. percben hazai lövést követően a labda az alapvonalon túlra pattant, szöglet következhetett.

A mély talajú pályán, a 20. percben emberelőnyben kerültünk, ezt követően megvoltak a lehetőségek a gólszerzésre, de nem sikerült ezekkel élni.

RKSK_Misleny_525_3

A 48. percben Petrovics lőtt kapu fölé.

Az 51. percben Grabarics kísérlete kerülte el a hazai kaput.

A 53. percben ismét Grabarics lövése volt pontatlan.

A 60. percben Kocsis lövése veszélyesen csapódott lefelé, de így sem született gól belőle.

A 62. percben Kiss M. próbálkozása ment kapu fölé.

A 72. percben elvégzett szabadrúgás után a labdát visszafejelték a hosszúra, ahol érkezett Maka és a hálóba fejelt. 1-0.

A 78. percben Tóth M. kísérlete tévesztett célt.

A 83. percben Tóth M. labdája után Kovács K. került helyzetbe, de lövése könnyű zsákmány volt a hazai hálóőrnek.

A 90. percben a kaputól 7 méterre Tóth M. került helyzetbe, de erőtlen próbálkozását Ordasi védte.

Mondhatni, hogy saját magunkat vertük meg, hiszen 70 percig emberelőnyben játszottunk, megvoltak a helyzeteink és mégis vereséggel hagytuk el a játékteret.

Kovács Zoltán: Nehéz bármit mondani egy ilyen mérkőzés után. Valójában csak közhelyeket tudnék mondani, hogy nyernünk kellett volna, hogy több helyzetünk volt, hogy jobbak voltunk, de sajnos ezzel semmit nem érünk. Megvoltak a helyzeteink, a lehetőségeink, de nem tudtunk élni ezekkel. Rúgott gól nélkül nem lehet nyerni és amíg nem rúgunk gólt addig a későbbiekben sem fogunk tudni meccseket nyerni!