Vezette: Györki B. (Szarvas L., Csáky L.)

Monor: Járvás – Tóth M., Villányi, Tamás (Sárai 72.), Kelemen – Havas, Kiss K., Dr. Selei (Banai 91.), Sárközi – Hunya (Miholics 92.), Petrezselyem

Vezetőedző: Horváth Dávid

HR-Rent Kozármisleny: Molnár P. – Várda, Kovács T., Lantos, Fenyvesi – Nagy E. – Gránicz (Sinanovic 35.) (Horváth D. 95.), Kirchner, Ihrig-Farkas, Nagy K. – Puskás (Zsebe 68.)

Gólszerzők: Hunya 67. illetve Ihrig-Farkas 20. percben.

Kiállítva: Nagy K. 78. percben.

Sárga lap: Tamás 34., Sárközi 42., Villányi 53., Hunya 88., Miholics 94. illetve Kovács T. 72., Sinanovic 92., Ihrig-Farkas 94. percben.

Az 5. percben Nagy E. indítása után a kapus lábbal mentett Gránicz elől.

A 7. percben Kiss K. 17 méteres lövését védte Molnár.

A 8. percben jobb oldali támadás után Gránicz 14 méteres lövését ütötte ki a hazai kapus.

A 9. percben Ihrig-Farkas lövése a hosszú sarok mellé ment.

A 16. percben Gránicz jobb oldalon ment el, Kirchner elé tálalt, aki lövés helyett tovább passzolt, de szögletre mentettek a védők. A sarokrúgás után Ihrig-farkas lövése elakadt Járvásban.

A 20. percben Várda labdája után a védő kedvezőbb pozícióban volt, de Ihrig-Farkas letámadott, labdát szerzett és 11 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 0-1.

A 35. percben Gránicz megsérült, helyére Sinanovic érkezett.

A 37. percben Sárközi ígéretes helyzetben mellé lőtt.

A 38. percben Várda mentett veszélyes szituációban.

A 40. percben Ihrig-Farkas ritkán látható, élményszámba menő cselt mutatott be.

Az első félidőben megszereztük a vezetést és kezünkben volt a mérkőzés, akár el is dönthettük volna a találkozót.

A 49. percben Kirchner 20 méteres lövését hárította a monori kapus.

Az 54. percben jobb oldali szöglet után les gólt szerzett a Kozármisleny.

Az 58. percben Nagy K. szögletét Kovács T. fejelte mellé.

A 62. percben Selei került helyzetbe, lövését Molnár szögletre ütötte.

A 66. percben Nagy E. remekül tálalt Nagy K. elé aki lövés helyett a lesen álló Puskáshoz passzolt.

A 67. percben Hunya betört a 16-oson belülre és a lapuba lőtt. 1-1.

A 70. percben hazai támadás után egy visszapasszolt labdát alig lőttek a hazaiak mellé.

A 78. percben Nagy K. egy felesleges szabálytalanság után begyűjtötte 2. sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

A 89. percben jobb oldali hazai szabadrúgás után egy közeli fejest Molnár bravúrral védte.

A 95. percben újoncot avattunk, Horváth Dániel személyében egy tehetséges fiatal játékosunk lépett pályára az NB III-as mislenyi bajnokcsapatban.

Sajnos az első félidei jobb játék után a második játékrészben már kiegyenlítettebb lett a játék, a hazaiak egyenlítettek és végül be kellett érnünk a döntetlennel.

Németh Zsolt: Első félidőben egykapuztunk, megszereztük a vezetést, több nagy helyzetet is kidolgoztunk de nem koncentráltunk eléggé, így kimaradtak ezek. A második félidőben érthetetlen módon felhoztuk az ellenfelet, néhány játékos hozzáállásával nem voltam megelégedve. Azt kértem a szünetben játékosainktól, hogy a kapu előtt jobban koncentráljanak és az adódó lehetőségeket használjuk ki, de nem így történt. Nem szoktam panaszkodni, de azt kell, hogy mondjam, hogy nem egyszerű a dolgunk. Jelenleg nem méltó körülmények között tudunk csak készülni a mérkőzésekre, több külső tényező hátráltatja a felkészülésünket. Hetek óta bajnokok vagyunk, az helyett hogy felszabadultan, teher nélkül játszhatnánk ez sajnos nem így van. A hétvégén utolsó hazai bajnoki mérkőzésünk következik, ahol szeretnénk szép búcsút venni a szezontól.